REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Gyvūnų globa2021 m. Rugsėjo 22 d. 14:29

Bachus papildai šunims ir katėms: kuo šie produktai unikalūs Lietuvos rinkoje?

Vilnius

Reporteris BrigitaŠaltinis: Etaplius.lt


188796

Siekiant auginti sveiką, aktyvų bei laimingą augintinį, būtina pasitelkti daugybę resursų: žaislus, dresūrą, skanėstus, nuolatinį dėmesį. Tačiau taip pat nevertėtų pamiršti, kad bene svarbiausias veiksnys, kuris padeda užtikrinti Jūsų augintinio sveikatą, yra šunų bei kačių mityba.

Kartu su veterinarijos gydytoju parinktas tinkamas mitybos būdas bei pašaras ir aptarimas, kokie papildai šunims ir katėms gali būti reikalingi, lemia puikią augintinio savijautą. Šveicariški, aukštos kokybės Bachus papildai visų veislių šunims ir katėms, sudaryti iš vitaminų, mineralų bei natūralių augalų ekstraktų, padės išsaugoti augintinio sveikatą, o jai sušlubavus, palengvins organizmo atsistatymą. 

Šveicariški Bachus papildai šunims ir katėms yra gaminami iš aukščiausios kokybės žaliavų, kurių atrinkimui taikomi aukščiausi standartai. Žaliavos įsigyjamos tik iš audituotų tiekėjų. Gamybos procesas – nuo žaliavų atrinkimo iki galutinio papildo supakavimo – nuolat kruopščiai sekamas ir tikrinamas. Papildai pagaminami iš vitaminų, mineralų ir natūralių augalų ekstraktų, kurių dauguma yra patvirtinti naudojimui ir žmonių sveikatos gerinimui. Periodiškai atliekami žaliavų tikrinimai laboratorijose leidžia užtikrinti aukščiausią papildų kokybę. Medžiagų deriniai ir jų kiekiai, naudojami Bachus papildams gaminti, yra atsakingai suderinti tarpusavyje remiantis moksliniais tyrimais, studijomis bei ilgalaikes tradicijas puoselėjančia augaline medicina, siekiant suteikti aukščiausio lygio pagalbą keturkojo organizmui. 

Bachus papildai yra specializuoti – skirti konkrečiai organizmo funkcijai gerinti ir palaikyti. Šie papildai išsiskiria tuo, jog vienoje tabletėje yra suderinti kruopščiai atrinkti vitaminai, mineralai ir ilgus metus tyrinėti natūralūs augaliniai ekstraktai, kurie palaiko ir kitų organizmo sistemų funkcijas. Bachus Joints&Flexi papildai sąnariams, skirti palaikyti sąnarių lankstumą ir kremzlės vientisumą. Jie yra praturtinti Omega-3 rūgštimis, kurios padeda sąnariui atsistatyti, palaiko tinkamą nervų sistemos veiklą bei yra būtinos siekiant išsaugoti žvilgantį kailį ir sveiką odą. Sudėtyje esantys vitaminai C ir E svarbūs ne tik audinių tvirtumui bei atsparumui išorės ir vidaus veiksniams, bet ir stipriai imuninei sistemai. Papilduose Hair&Skin yra B grupės vitaminų, kurie ne tik išsaugos tvirtą plauko keratino sluoksnį, bet ir laiduos greitą nervinių signalų keliavimą. Calm&Brave papildai šunims ir katėms yra sukurti siekiant sumažinti gyvūnų organizmui tenkantį stresą ir jo padarinius, stiprinti nervinę sistemą. Papilduose esantis magnis padės palaikyti tinkamą augintinio raumenų, kaulų bei dantų būklę. Small&Healthy papildai mažų veislių šunims padeda išspręsti dažniausiai pasitaikančias mažųjų draugų problemas: rudadumbliai padeda išlaikyti sveikas dantenas bei mažina dantų apnašų susidarymo tikimybę, B grupės vitaminai padeda užtikrinti sveiką nervų sistemą bei palaikyti imunitetą, ciberžolė veikia kaip detoksikuojanti medžiaga, todėl garantuoja sveiką kepenų veiklą.


 


 

untitledmj.png

Dar vienas svarbus Bachus papildų išskirtinumas – universalumas: jie tinkami tiek katėms, tiek šunims. Pasitelkus ilgus ir kruopščius mokslinius tyrimus, papildų kūrėjams pavyko sukurti universalius papildus, tenkinančius keturkojų augintinių sveikatos ir profilaktikos poreikius.

Bachus papildai šunims bei katėms yra gardžių tablečių forma, tad jas suduoti nebus sunku: tiesiog pasiūlykite papildą savo augintiniui kaip skanėstą už gerą elgesį ar tinkamai atliktą komandą dresūros metu. Tabletes nesunku dozuoti net ir nykštukinių veislių atstovams – jos lengvai lūžta ir dalijasi. Turintiems ypač įnoringų augintinių, papildus galima naudoti miltelių forma.

Šveicariški Bachus papildai šunims ir katėms – specializuoti, pagaminti remiantis mokslinėmis studijomis, iš stropiai atrinktų, aukščiausio lygio žaliavų. Gardūs ir be vargo suduodami papildai padės Jūsų augintiniui ne tik užtikrinti sklandų organizmo darbą, bet ir garantuoti sveiką bei ilgą gyvenimą kartu.

Remiamas turinysREDAKCIJA REKOMENDUOJA