REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Dakaras 20232023 m. Sausio 4 d. 19:00

B. Vanago komentaras apie tai, kas nutiko lemtingame Dakaro etape

Lietuva

BNS/Fotobankas nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Pranešimas spaudai


255674

Apie nelaimingą atsitikimą prabilo B. Vanagas:

Panašu, kad ketvirta komandos diena buvo ne pati geriausia diena komandai. Grįžau iš medicininio centro, tai noriu pasakyti, kad viskas gerai, tikrai gyvensiu. Šiek tiek pasitempiau kaklo raiščius ir sutrenkiau smegenis, bet išgyvenama.

Kalbant apie dieną viskas buvo neblogai, buvo labai kopingas greičio ruožas, turėjom neblogą tempą, bet vieną kartą blogai nusileidome nuo kopos, turėjom labai didelį smūgį automobilio priekiu į žemę. Jau tuo metu pradėjo akyse dvejintis.

Pavažiavus dar 15-20 kilometrų pasigavome akmenį labai didelį ir irgi buvo milžiniškas smūgis. Tada sustojome ir supratome, kad automobilis yra tik galu varomas, iki tranzito zonos buvo likę apie 20-40 km. Nuvažiavome iki tranzito. Ten pagal taisykles turėjome palaukti 17 min ir ketinome važiuoti toliau, bet pradėjo akyse dvejintis, pykinti ir supratome, kad tikrai nesugebėsiu taip važiuoti.

Teisėjai iškvietė medikus. Medikai pastatė lašelinę, iškvietė sraigtasparnį ir išskraidino į medicininį centrą padaryti detalesnių tyrimų. Aš ką tik po jų, tai gyvensiu, bet su galvą nelabai gerai.REDAKCIJA REKOMENDUOJA