REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2019 m. Gegužės 25 d. 18:30

B. Petrikytės koncertas virto skandalu: M. Vitulskis kreipėsi į teisininkus

Vilnius

© Alfa.lt fotomontažas

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt


85370

Pastaruoju metu vis daugiau Lietuvos įžymybių patenka į apgavikų spąstus. Neseniai sukčių taikinyje atsidūrė žurnalistas Andrius Tapinas ir televizijos laidų vedėjas Arūnas Valinskas, kurių pavardėmis buvo neteisėtai naudojamasi, kviečiant investuoti į naują kripto prekybos platformą. Neilgai trukus į apgaulę pateko ir dainininkas Merūnas Vitulskis. Tiesa, dainininko vardas nuskambėjo visiškai kitame kontekste.

Prieš kurį laiką internete pasklido informacija, jog gegužės 24-ąją Palangoje vykusiame Birutės Petrikytės jubiliejiniame koncerte turėjo pasirodyti kone garsiausi Lietuvos scenos grandai, tarp kurių puikavosi ir M. Vitulskio vardas. Tokį renginio skelbimą pastebėjęs atlikėjas nustebo – esą jis jokios sutarties su šio koncerto rengėjais nepasirašė.

Neteisėtu savo vardu naudojimu pasipiktinęs M. Vitulskis socialiniuose tinkluose kreipėsi į savo gerbėjus.

„Brangūs kolegos, draugai, bei gerbėjai, ne mano būdui panašiai elgtis, bet šis postas yra kaip perspėjimas kitiems, neįkliūti į „gudručių“ pinkles.

Per savo karjerą tai yra gal penktas kartas, kai esu reklamuojamas skirtingų koncertų organizatorių, negavus sutikimo manęs reklamuoti ir nepasirašius sutarties.

Galiausiai, manęs tuose koncertuose nebūna, nes organizatoriai pasidarę reklamą per „žymius vardus“ staiga pradingsta dėl neaiškių priežasčių, o išreklamuotas koncertas, kuriame neva aš dainuosiu, sėkmingai įvyksta be manęs.

Finalas – aš lieku kaltas, mano klausytojas pirkęs bilietą nusivylęs ir apgautas, o organizatoriai lobsta.

Brangūs klausytojai, neabejoju, kad pasimatysime kituose vasaros koncertuose, su daug geros muzikos ir sąžiningais jų rengėjais“, – rašė Merūnas.

Į M. Vitulskio situaciją sureagavę jo kolegos tikina ir patys ne kartą atsidūrė panašioje situacijoje. Tiesa, jų teigimu, dažnai į nemalonias situacijas patekdavo dalyvaudami koncertuose, kuriuos galimai organizavo arba dalyvaudavo Birutė Petrikytė.

„Ir mums teko „paplaukioti po bankrutavusį Birutės uostą“ .Birutės nepakeisime“, – rašė L. Kazlauskienė.

M. Vitulskis patikino dėl neteisėto savo vardo naudojimo reklamuojant renginį kreipęsis į advokatą.

Alfa.lt

14348970-1250132908350986-623096437-n.jpgREDAKCIJA REKOMENDUOJA