REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2019 m. Rugpjūčio 5 d. 15:09

B. Navickaitė prisidėjo prie Dž. Butkutės kūrybos: sukūrė dainos tekstą

Vilnius

Birutė Navickaitė ir Džordana Butkutė © Alfa.lt

Reporteris RasaŠaltinis: Etaplius.lt


93678

Nors pastaruosius septynerius atlikėjos Džordanos Butkutės gyvenimo metus drąsiai galima vadinti auksiniais, sukrėtimų dainininkės gyvenime netrūko. Dar prieš dešimtmetį apie Džordaną spaudoje nebuvo nė vieno teigiamo straipsnio – lietuviškos popscenos žvaigždė garsėjo kaip dainininkė, itin dažnai neatvykstanti į koncertus arba atvykstanti neblaivi.

Džordanos gyvenimas aukštyn kojomis apsivertė vos sutikus mylimąjį Elegijų. Nuo to laiko moteris išleido itin sėkmingu tapusį albumą „Kryžkelės“ ir į savo koncertus pradėjo sutraukti minias gerbėjų.

Tiesa, retas žino, kad prie Dž. Butkutės kūrybos yra prisidėjusi ir politiko Petro Gražulio dukrą auginanti Birutė Navickaitė. 2014-aisiais metais albume „Kryžkelės“ pristatytai dainai „Ieškanti savęs“ žodžius sukūrė būtent Birutė.

Savo kūrybiniu pasiekimu B. Navickaitė pasidalijo „Facebook“ paskyroje.

„Labai myliu savo žuvyčių verslą, bet dar labai myliu kūrybą... Šiuos žodžius parašiau būdama 17 metų. Ačiū Džordanai, kad prieš daug metų pasirinko mane. Mano žodžiai, dainuoja Džordana Butkutė. Myliu, bučiuoju! Kada gersim kavos?“, – rašė Birutė.

Apie tuomet dar buvusią paslaptingą ir niekam nežinomą gerbėją, parašiusią itin populiarios dainos tekstą, 2014-aisiais papasakojo pati Džordana. Pristatydama naują dainą moteris sakė, kad Birutės komentaras įstrigo jos širdyje – eilės virto daina.

„Ši daina turi gana keistą istoriją. Elegijus kažkada brūkštelėjo ant savo „Facebook“ sienos... Mergina, Birutė Navickaitė, parašė komentarą eilėmis! Tos eilės tiesiog įsmigo ir į širdį, ir į sielą“, – sakė Dž. Butkutė

Alfa.lt

alfalt-logo-skaidrus.pngREDAKCIJA REKOMENDUOJA