REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Kovo 13 d. 17:36

Aukštelkės socialinės globos namų žygių turas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti

Šiauliai

Jolanta DovidonienėŠaltinis: Etaplius.LT


294730

Aukštelkės socialinės globos namuose 2024 m. Kovo 11-osios šventės proga organizuota ypatinga žygių savaitė, kurios tikslas buvo ne tik pagerbti šalies istorijos svarbą, bet ir suteikti globos namų gyventojams galimybę tyrinėti šalies praeities palikimą. Žygių savaitė vyko siekiant išryškinti Kovo 11-osios reikšmę ir įkvėpti bendruomenę atminti ir vertinti mūsų tautos pasiekimus.

Per šią išskirtinę savaitę globos namų gyventojai ir darbuotojai įsitraukė į įdomią ir prasmingą kelionę, lankydami senovinius piliakalnius, esančius mūsų regione. Aplankėme Salduvės, Bubių, Pageluvio, Girnikų piliakalnius. Stovėdami ant šių istorinių kalvų, gyventojai pajuto didingą praeities dvasią ir suprato šios dienos svarbą.

Be to, žygių savaitėje vykome į pažintinius žygius, kurie leido globos namų gyventojams atrasti gamtos grožį ir prigimtinį paveldą, esantį aplink mūsų namus. Ėjome Talkšos pažintiniu taku, Pageluvio ežeryno mažuoju taku, Targių ozų taku, Smirdelės pelkių taku. Šie žygiai buvo puiki galimybė pabėgti nuo kasdienės rutinos ir prisiminti, kokia svarbi ir turtinga yra mūsų šalies gamta.

Ši organizuota žygių savaitė Aukštelkės socialinės globos namuose tapo ne tik proga pagerbti Kovo 11-osios atminimą, bet ir puiki galimybė stiprinti bendruomenės dvasią bei tarpusavio ryšius. Mes tikimės, kad ši iniciatyva paskatins dar daugiau pažintinių ir kultūrinių renginių mūsų bendruomenėje ateityje, skatinant toliau tyrinėti ir puoselėti mūsų tautos istoriją ir paveldą.


Foto galerija:
REDAKCIJA REKOMENDUOJA