REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Vasario 13 d. 10:28

Atvykstančių į teorijos egzaminą „Regitroje“ lauks metalo detektorius

Lietuva

BNS Fotobanko nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: BNS


291839

Siekdama apsisaugoti nuo sukčiavimo, valstybės įmonė „Regitra“ visus atvykstančiuosius į teorijos egzaminus tikrins metalo detektoriais.

Kaip nurodoma antradienį išplatintame pranešime, per paskutinius trejus metus nustatyta 19 atvejų, kai teorijos egzaminą bandė laikyti kitas atvykęs asmuo ir 46 atvejai, kai asmuo bandė laikyti egzaminą su draudžiama įranga.

„Nuo šiol visi asmenys, prieš įeidami į teorijos egzaminų klasę, bus privalomai tikrinami prevencijai skirtomis priemonėmis, pavyzdžiui, metalo detektoriais“, – rašo „Regitra“.

Pasak jos, visus pašalinius daiktus egzaminuojamieji privalės palikti rakinamoje spintelėje.

„Kitaip tariant, egzaminų klasėje su savimi draudžiama turėti laikrodžius, pinigines, apyrankes, pakabukus ar kitus didesnius papuošalus. Taip pat fotoaparatus, telefonus ar kitas ryšio priemones. Su savimi į klasę bus galima pasiimti tik asmens dokumentą“, – teigiama pranešime.

Taip pat nurodoma, kad darbuotojas galės paprašyti parodyti drabužius, ar po jais neturima paslėptų draudžiamų daiktų. Jei asmuo nešioja akinius, jis taip pat gali būti paprašytas leisti juos apžiūrėti.

Nesutikus būti patikrintiems ar atsisakius palikti draudžiamus daiktus spintelėje – laikyti egzamino nebus leidžiama. Tuo metu nustačius, kad bandoma laikyti egzaminą turint paslėptas mobiliojo ryšio ar kitas informacijos perdavimo priemones, bus iškviesta policija.

Policiją „Regitra“ žada kviesti ir tais atvejais, jei į teorijos egzaminą atvyks kitas asmuo.

Kaip ir iki šiol, klasėje nebus leidžiama dėvėti lauko drabužių, tokių kaip striukės, paltai, šalikai, skarelės, kepurės ar kiti galvos apdangalai, jeigu tam nėra pagrįsto pagrindo dėl estetinių, medicininių ar religinių priežasčių.REDAKCIJA REKOMENDUOJA