REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2024 m. Vasario 22 d. 18:03

Arturas Lebedenko-Swan iki šiol nesupranta, kodėl buvusi žmona paprašė skyrybų

Lietuva

@LNK

Etaplius.ltŠaltinis: Pranešimas spaudai


292842

Sakoma, kad skyrybos streso skalėje yra antros po artimo žmogaus mirties. O jas išgyvenę žmonės sako, kad nesvarbu, kas buvo kaltas, skyrybų pasekmės lydi kone visą gyvenimą. „Po neištikimybės santykiai gali tapti dar tvirtesni – taip šį ketvirtadienio vakarą LNK laidoje „Bučiuoju. Rūta“ tikins savo santuoką išgelbėjęs verslininkas Arnas.

Prieš 15 metų vedęs Arnas pasakos, kad santykiai su žmona klibėti ėmė iškart po vestuvių. Esą jiedu neturėjo darnios šeimos pavyzdžio ir nesuvokė, kaip kurti darnius santykius.

„Mes vienas kitą kaltindavome, prasidėjo pykčiai, darbe aš buvau šaunuolis, o grįžęs namo buvau tarsi niekam tikęs“, – kalbės verslininkas.

Arnas pasakos, kad buvo tik laiko klausimas, kada prasidės neištikimybė. Darbe jis susipažino su žavia moterimi, todėl nusprendė skirtis su žmona. Vyras sako, kad jie abu turėjo santykių už santuokos ribų.

„Tačiau aš esu dėkingas neištikimybei, nes ji išgelbėjo mūsų santuoką“, – ketvirtadienio vakarą LNK laidoje stebins Arnas ir atskleis kaip jiems pavyko išgelbėti santuoką.

Žinomas nuomonės formuotojas ir sveikos gyvensenos žinovas Arturas Lebendeko-Swan prieš keletą metų išsiskyrė su žmona, taip pat žinoma nuomonės formuotoja Ieva Swan. Daugelį tuomet nustebino gražios poros skyrybos. Nustebino jos ir Arturą, mat jis sako nė neįtaręs, kad buvusi žmona santuokoje jautėsi nelaiminga.

„Aš iki šiol nesuprantu, kas nutiko ir kodėl. Nebuvo jokių pokalbių, jokių diskusijų, jokių problemų iškėlimo ar sprendimo. Aš manau, kad jei ji būtų pasakiusi, kad kažkas negerai, mes būtume tai išsprendę, nes man santuoka yra iki gyvenimo galo“, – laidoje kalbės žinomas vyras.

Arturas neslepia, kad jį papiktino anksčiau dalinti buvusios žmonos interviu, kuriuose ji tikino esą po skyrybų liko be nieko ir santuokoje gyveno pagal vyro „dūdelę“.

„Ji inicijavo skyrybas, susirinko daiktus ir paprašė finansinės kompensacijos, kurią gavo. Tačiau praėjus metams po skyrybų, prasidėjo kalbos, kad esą ji išėjo „plika ir basa“. Tai netiesa, ji gavo, ko prašė, viskas buvo sutarta ir sutvarkyta teisiniu keliu“, – kalbės Arturas.

Dar viena laidos viešnia, verslininkė Karolina šešerius metus gyveno su vyru narcizu. Jis apipylė ją dovanomis, vežėsi į keliones, paprašė Karolinos mesti darbą, nupirko jai verslą, o galiausiai išmetė iš namų ir paliko be nieko.

Ji atskleis, kaip atpažinti ir apsisaugoti nuo santykių su vadinamaisiais narcizais: „Bėkite kuo toliau, jei vyras rengiasi tik iššaukiančiais vardiniais drabužiais, vairuoja ryškų automobilį ir turi priklausomybių. Tai pirmieji narcizo bruožai.“

Laidoje taip pat svečiuosis grupės „Patruliai“ narys Juozas Butnorius su žmona Gražina. Jiedu savo santykius pradėjo po skausmingų skyrybų. Ir nors abu sako, kad ankstesnės skyrybos itin kirto per savivertę, pamatę vienas kitą iškart įsimylėjo, nors Gražina turėjo du vaikus iš pirmosios santuokos ir Juozui aplinkiniai patarinėjo nevesti moters, jau turinčios vaikų.

„Mūsų santykių paslaptis, kad mes nuo pat pradžių buvome atviri vienas kitam ir kalbėjomės apie viską. O Gražinos vaikus myliu kaip savo“ , – šį ketvirtadienio vakarą, 20 val. LNK laidoje „Bučiuoju. Rūta“ kalbės Juozas Butnorius.REDAKCIJA REKOMENDUOJA