REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2023 m. Sausio 6 d. 13:24

Artimieji ir scenos kolegos į paskutinę kelionę išlydi D. Čižauską (nuotraukos)

Lietuva

Stop kadras / BNS/Fotobankas nuotraukos

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.lt


255837

Penktadienį Plungėje į paskutinę kelionę išlydimas grupės „2 Donatai“ narys, dainų autorius Donatas Čižauskas. 33-ejų vyras bus palaidotas Plungės Jovaisiškės kaimo kapinėse.

Netikėta žinia apie vyro mirtį visuomenę pasiekė sausio 2-ąją. Apie tai pranešė D. Čižausko kolega, grupės „2 Donatai“ narys Karolis Akulavičius.

„Noriu pranešti labai liūdną žinią. Mus paliko talentingas, nuostabus tėtis, vyras, mano kolega Donatas Čižauskas… Išliksi mano atmintyje, kaip talentingas kūrėjas ir dainininkas. Tavo dainos išliks mūsų visų širdyse. Ilsėkis ramybėje, mano mielas Drauge“, – socialiniame tinkle rašė K. Akulavičius.

Žiniasklaidoje skelbiama, kad vyras iš gyvenimo pasitraukė savo noru.

Nuo ketvirtadienio su velioniu buvo galima atsisveikinti Plungės gedulo namuose „Žemaitijos gralis“.

Čia velionio D. Čižausko urna skendėjo baltuose gėlių žieduose, skambėjo jo sukurta muzika, o prabėgusio gyvenimo akimirkos buvo prisimenamos žiūrint fotografijų skaidres.

Tarti paskutinio „sudie“ ketvirtadienį čia atvyko D. Čižausko artimieji bei scenos kolegos – dainininkas Rytis Cicinas, seserys Ineta Puzaraitė-Žvagulienė ir Irūna Puzaraitė-Čepononienė, muzikantas Juozas Butnorius, Plungės rajono meras Audrius Klišonis, komikai Mantas Katleris ir Mantas Stonkus.

Penktadienį atsisveikinti su velioniu atvyko Žilvinas ir Irena Žvaguliai, Natalija Bunkė ir Liepa Mondeikaite-Norkevičienė kartu su savo sutuoktiniais, Simona ir Jonas Nainiai, Inga ir Arūnas Valinskai, muzikantas Klarkas, Violeta ir Vilius Tarasovai, grupės „Patruliai“ narys Algirdas Radzevičius su žmona Milisandra, grupės „Žemaitukai“ nariai ir kt.

Pramogų pasaulio atstovai dalijosi tik šviesiausiais prisiminimais apie mirusį D. Čižauską.

Primename, kad D. Čižauskas buvo vedęs. 2016-aisiais jis susituokė su mylimąją odontologe Ieva. 2017-ųjų gruodį jiems gimė dukra.


Foto galerija:
REDAKCIJA REKOMENDUOJA