REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Balandžio 25 d. 11:08

Artėjant vasarai, Alytaus baseine – gelbėtojų mokymai apie saugų elgesį vandenyje

Alytus

Etaplius.LTŠaltinis: Alytaus miesto savivaldybė


265349

Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseine penktadienį Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovai vedė mokymus Volungės gimnazijos moksleiviams, kaip saugiai elgtis prie vandens.

Komandos narai vandenyje parodė, kaip atlikti gelbėjimo veiksmus, o Raudonojo kryžiaus specialistai pamokė, kaip atlikti skenduolio gaivinimą.

Mokymuose dalyvavusiems moksleiviams Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovai kartu su Alytaus miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos specialistais pristatė išvykimo bei išgyvenimo krepšį, papasakojo apie jo naudingumą ir reikalavimus jų komplektavimui.

Alytaus priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba Alytaus miesto ir rajono ugdymo įstaigų moksleiviams praktinius mokymus baseine ves ir visą gegužės mėnesį, jose pageidaujančios dalyvauti mokyklos turėtų kreiptis į Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos 2-os komandos pamainos vadą Martyną Valaitį tel. Nr. 8-650-95467.REDAKCIJA REKOMENDUOJA