REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2019 m. Vasario 5 d. 18:12

Ar pavyko „Prieš Srovę“ laidos derybos su P. Gražuliu dėl jo alimentų vaikui?

Vilnius

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt


70690

Jau nurimusį Seimo nario P. Gražulio ir jo vaiko mamos Birutės, buvusių mylimųjų, santykių skandalą vėl iš naujo įplieskė Birutės paviešintos žinutės. Jose – netikėti Seimo nario klausimai Birutei, Birutės guodžiantys ir drąsinantys Petrą atsakymai. „Tu nesenas, kiek galiu tau kartoti...dukrytei nebus jokios gėdos su tavim bendrauti, jei tik į darželį nenueisi prisigėręs“, juokauti žinutėse bandė moteris. „Tu velnio išpera“, – kiek vėliau tokia žinutė atskriejo Birutei iš Petro telefono.

Netylantis trumpųjų žinučių detektyvas privertė mus praverti Petro Gražulio namų Seimo viešbutyje duris“, – pasakoja laidos „Prieš srovę“ vedėja Audrė Kudabienė.

Žiūrėdamas į šias spaudoje paviešintas esą jo rašytas žinutes, Seimo narys P. Gražulis neslėpė nuostabos. „Tuo metu manęs net Lietuvoje nebuvo“, tikina politikas ir atskleidžia, kokią informaciją gavo iš Seimo IT skyriaus, kai sunerimęs patikrino, ar tos žinutės tikrai rašytos iš jo telefono.

IT specialistai patarė Petrui Gražuliui nedelsti ir kreiptis į policiją dėl įsilaužimo į Seimo nario telefoną. „ Būtent taip ir padariau“, – laidai atskleidžia P. Gražulis.

Interviu su Gražuliu metu, kalbant apie Seimo nario alimentus jo vaikui, P. Gražulis ne iš karto, tačiau po 10-15 minučių trukusių derybų su laida „Prieš srovę“, vis tik pasidavė. Jis sutiko nebeįskaičiuoti anksčiau Birutei duotos 5000 eurų sumos ir mokėti alimentus jau nuo dabar.

Be to, šį vakarą Seimo narys prabils apie dar vieną amūro strėlę, pataikiusią jam į širdį gerokai anksčiau nei sutiko Birutę. Kas toji gražuolė ir kiek truko Petro susižavėjimas– šį vakarą laidojeREDAKCIJA REKOMENDUOJA