REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Sportas2017 m. Lapkričio 10 d. 11:46

Ar „Halls Winter Rally“ persikels į vasarą?

Utena

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt


220961

Lapkričio 8 d. Utenos rajono savivaldybės administracijoje lankėsi lenktynininkas, Dakaro ralio dalyvis, žiemos festivalio „Halls Winter Rally", vykstančio Utenos rajono apylinkėse, organizatorius Benediktas Vanagas. Kartu su juo atvyko ralio direktorius Ramūnas Kliunka ir pardavimų vadovas Robertas Skamarakas.

„Halls Winter Rally" rengėjai susitiko su Utenos rajono savivaldybės meru Alvydu Katinu ir mero patarėju Henriku Zabiela. Susitikimas prasidėjo, aptariant įvairius dalykus: regioninę politiką, netikėtą žinią apie grupės U2 lyderio Bono investiciją Utenoje, jaunųjų sportininkų ugdymą, klimato kaitos padarinius žiemos metui ir kt. Bet svarbiausia susitikimo tema, žinoma, buvo „Halls Winter Rally" organizavimas, data ir naujovės. Pasak Benedikto Vanago, susitikti su meru jis atvyko su dviem naujienomis, viena kurių – „Halls Winter Rally", pasitraukus partneriui „Halls", ieško naujo partnerio ir rėmėjo. „Kita naujiena – esam nusiteikę dirbti dar intensyviau, su didesniu užsispyrimu, siekdami surengti įspūdingą bei įsimintiną žiemos festivalį, – kalbėjo Benediktas Vanagas. – Nors tinkamo oro žiema mums nepasiūlo jau dvejus metus iš eilės, apie ralio iškeitimą į vasaros ralį negalvojam, nes „Halls Winter Rally" – unikalus, vienintelis toks žiemos festivalis. Tad tegu jis toks ir lieka, savo unikalumu į Uteną galintis pritraukti apie 50 tūkst. žiūrovų".

Kaip sakė organizatoriai, 2018 m. „Halls Winter Rally" yra numatytas sausio 27 d. Yra galvojama apie išskirtines zonas žiūrovams, greičio ruožus smėlio karjeruose, naktinį važiavimą, maršrutus, kaip ir kasmet, organizacinio komiteto susirinkimą bei ralio ir Utenos rajono savivaldybės dovaną – nemokamą koncertą.

Baigiantis susitikimui meras Alvydas Katinas Benedikto Vanago pasiteiravo apie Dakaro ralį, kuriame lenktynininkas ruošiasi dalyvauti. Pasak Benedikto Vanago, Dakaro ralio startas numatytas kitų metų sausio 6 d., finišas – 20 d. „Į Peru sostinę Limą, kur prasidės ralis, išvykstu sausio 2-ąją,– sakė lenktynininkas. – Esam nusiteikę rimtam Dakarui ir rimtoms pergalėms."

Utenos rajono savivaldybės informacijaREDAKCIJA REKOMENDUOJA