REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2024 m. Kovo 26 d. 16:41

Apžiūrėk Nike JD Sports – stilius, įkvepiantis kartas

Lietuva

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


296156

Nike nėra paprastas sporto prekės ženklas. Tai įkvėpimo šaltinis daugeliui kartų. Nuo tada, kai išskirtinis Swoosh logotipas pirmą kartą išvydo dienos šviesą, prekės ženklas tapo naujovių simboliu. Jis taip pat nuolat apibrėžia mados tendencijas, derindamas unikalų dizainą su funkcionalumu. Tai nebėra prekės ženklas, skirtas tik sportininkams, bet visiems, kurie ieško unikalumo ir būdo išreikšti savo individualumą. Nike siūlo aukštos kokybės drabužius, avalynę ir aksesuarus, kurie yra modernaus, miesto laisvalaikio sinonimai.

Nuo revoliucinių Nike Air Max, pakeitusių kedų kultūrą, iki garsių sporto ir muzikos legendų vardais pavadintų kultinių kolekcijų. Nike nuolat įrodo, kad originalus dizainas gali žengti koja kojon su puikia kokybe. Kiekviena prekės ženklo kolekcija yra duoklė sporto paveldui, kartu parodanti, kaip dinamiškumas ir naujovės gali persmelkti mados gatvės aprangą.

Nuo kuklios pradžios iki dominavimo pasaulyje

Nike prekės ženklas buvo įkurtas praėjusio amžiaus septintajame dešimtmetyje. Billas Bowermanas ir Philas Knightas sukūrė įmonę, kuri iš pradžių vadinosi Blue Ribbon Sports. Iš pradžių prekės ženklo tikslas buvo importuoti japoniškus sportinius batelius į JAV. Tačiau po kelerių metų gamintojas pakeitė pavadinimą į Nike, kurį įkvėpė graikų pergalės deivė. Tuo metu buvo sukurtas ir garsusis logotipas, kuris simbolizavo dinamiškumą, konkurencijos ir triumfo dvasią. Swoosh ir žymus prekės ženklo šūkis „Just Do It“ sukuria galingą derinį, kuris jau atpažįstamas visame pasaulyje.

Peržiūrėkite visą Nike asortimentą JD Sports - https://www.jdsports.lt/prekiu-zenklai/nike

Kedai, kuriuos nori turėti visi

Pirmasis oficialus batų modelis, kurį Nike pristatė rinkai, buvo Cortez. Jie išpopuliarėjo tarp bėgikų ir hiphopo kultūroje, o tai padėjo įtvirtinti jų, kaip gatvės mados ikonos statusą. Šie batai tapo retro stiliaus simboliu, o jų universalus dizainas reiškia, kad juos renkasi ir seni, ir jauni. Iki šiol jie yra bestseleriai visame pasaulyje. Kiek vėliau prekės ženklas išleido pirmuosius batus su matoma oro pagalvėle - Air Max. Tai buvo proveržis sportinės avalynės pasaulyje. Bėgant metams ši serija keitėsi. Tada pasirodė daug kultinių modelių, tokių kaip: Air Max 90, Air Max 95, Air Max 97, Air Max 1 ir daug kitų. Nike SB arba Nike Blazer linijų pristatymas prisidėjo prie dominavimo streetwear‘o mados rinkoje. Šios linijos buvo sukurtos specialiai riedlenčių mėgėjams, kurie laikomi gatvės aprangos pradininkais.

Peržiūrėkite Nike Tech Fleece kolekciją - https://www.jdsports.lt/nike-tech-fleece

Įtakingi bendradarbiavimai

Nike reguliariai išleidžia ribotas batų kolekcijas bendradarbiaudamas su įvairiais menininkais, dizaineriais ir žinomais prekės ženklais, todėl jie tampa dar labiau geidžiami. Bendradarbiavimas su Michaelu Jordanu atnešė prekės ženklui daug populiarumo. Nike Air Jordan modelis buvo revoliucinis tiek technologiniu, tiek stilistiniu požiūriu. Jis sulaužė tradicines krepšinio batų dizaino taisykles novatoriškais sprendimais. Ne mažiau vaisingas buvo ir bendradarbiavimas su Travisu Scottu. Prekės ženklas bendradarbiavo su reperiu kurdamas naujas Air Force 1 (https://www.jdsports.lt/nike-air-force-1) ir Dunk modelių versijas. Šie ir daugelis kitų Nike kedų taip pat padarė didžiulę įtaką madai. Nors iš pradžių daugybė modelių buvo sukurti atsižvelgiant į sportą, laikui bėgant tai labai pasikeitė. Šiuo metu beveik kiekviena Nike kedų pora yra mėgstama ir gerbiama streetwear‘o pasaulyje.

Bėgant metams Nike ne tik lydėjo sportininkus didžiausiose arenose, bet ir įsiliejo į milijonų žmonių kasdienį gyvenimą. Tai prekės ženklas, kuris visada įkvepia ir mobilizuoja visas kartas, o jo poveikis smarkiai peržengia tik sporto ribas. Apsilankyk JD Sports parduotuvėje arba internetinėje parduotuvėje, kur rasi platų Nike kedų ir Nike drabužių pasirinkimą. Apžiūrėk ir susikurk tobulą aprangą.

ReklamaREDAKCIJA REKOMENDUOJA