REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Verslas2019 m. Rugpjūčio 16 d. 15:01

Apsilankyta įmonėje UAB „Joniškio grūdai“: Joniškyje yra pakankamai geros sąlygos verslui plėtoti

Šiauliai

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt


95084

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė lankėsi pašarų gamybos įmonėje UAB „Joniškio grūdai“ ir susitiko su generaline direktore Reda Siaurusaitiene. Rajono meras V. Gailius padėkojo vadovei už ilgametį darbą, supratimą ir paramą organizuojant rajono renginius, padėkojo už dalyvavimą savivaldybės ir kitų įstaigų įgyvendinamuose projektuose.

Susitikimo metu kalbėta apie įmonei priklausančius nenaudojamus pastatus bei veiklai nereikalingas teritorijas, kurias įmonė norėtų parduoti ar įveiklinti. Meras kalbėjo apie galimą infrastruktūros plėtrą bendradarbiaujant ir įgyvendinant įvairius projektus, sutarta dėl tolimesnio bendradarbiavimo.

UAB „Joniškio grūdai“ yra viena stambiausių kombinuotųjų pašarų gamintojų Baltijos šalyse. Pagrindinė įmonės veikla – pašarų gamyba. Įmonėje nuolat atnaujinami technologiniai ir valdymo procesai leido įmonei prisitaikyti prie kintančių rinkos ekonomikos sąlygų ir sėkmingai konkuruoti gaminant kokybiškus pašarus, jų papildus ir premiksus šiuolaikiniams gyvulininkystės, paukštininkystės ir žuvininkystės ūkiams. Veikla plečiasi, įmonės direktorė R. Siaurusaitienė pasidžiaugė, kad Joniškyje yra pakankamai geros sąlygos verslui plėtoti.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacijaREDAKCIJA REKOMENDUOJA