REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2021 m. Kovo 28 d. 18:43

Apie M.A.M.A apdovanojimus rėžė ir A. Tapinas: yra lygūs ir yra lygesni už kitus

Vilnius

© Dmitrijus Radlinskas, Alfa.lt ir BNS nuotr.

Reporteris AustėjaŠaltinis: Etaplius.lt


169776

Apie vakar Kaune įvykusius M.A.M.A apdovanojimus pasisakė daug žymių žmonių ir politikų. Savo aštrią poziciją šiuo klausimu išreiškė ir žurnalistas Andrius Tapinas. Vyras ne tik pasipiktino dalyvavusiais renginyje, bet ir TV3 televizija, kuri transliavo vakar vykusį renginį. 

Savo Feisbuk paskyroje pasisakęs Andrius Tapinas buvo griežtas dėl vakar įvykusio renginio. 

„Keli pastebėjimai po pirmosios pasipiktinimo MAMA bangos.

„Kaip neatsakinga buvo dalyvauti tokiame renginyje?“ – nuo kada iš socialinių tinklų žvaigždučių, influencerių ir gavusių progą paspindėti eteryje (ak, kaip gera vėl pajusti po kojomis raudoną kilimą) šou biznio prisiplakėlių a la Vaitulionis, kuris vieną dieną piktinasi žmonėmis prie eglučių, o kitą iki pažaliavimo gina savo MAMA chebrytę, jūs tikitės socialinio atsakingumo?

Šita šutvelė yra atsakinga tik tada, kai tai yra madinga ir jiems apsimoka. Ir tas viešas bruzdesys jų visai nejaudina, kaip nejaudina ir galimos šito renginio pasekmės visuomenei Norėjo tūso, pasidarė tūsą ir po tūso nors ir tvanas. „Čia filmavimas“ – mekena jie.

B...s tašėj čia su raudonais kilimais, glamonėmis užkulisiuose ir lakstymu būriais po sceną žiūrimiausiu eterio laiku, o ne filmavimas.

Vienintelis, kas juos jaudina – tai reklaminiai kontraktai ir pinigai. Man iki šiol keista, kad kažkoks prekės ženklas nori sietis su nuomonę pardavinėjančiais, jokių principų neturinčiais, tik apie save galvojančiais hipokritais – šūdinfluenceriais vien dėl to, kad jie turi 60 ar 70 tūkstančių sekėjų.

Bet su šita šutve viskas aišku. Kita kalba – atsakingiausia televizija TV3, apie kurios vaidmenį net bijoma užsiminti, nes niekas nenori susipykti su drambliu rinkoje.

Pati TV3 apie save kalba taip – siekiame skatinti pilietiškumą ir ugdyti šeimos vertybes, suvokiame televizijos poveikį visuomenei, todėl į šį verslą žiūrime atsakingai. Socialinė atsakomybė yra būdas užtikrinti darnų verslo plėtojimą.

Po šeštadienio galiu pasakyti – melas, melas ir dar kartą melas. Imdamiesi MAMA, tiesdami raudonus kilimus ir paleisdami nuo grandinių maivytis ir bučiuotis mūsų šou biznio planktoną, jūs puikiai žinojote, ką darote. Jūs puikiai žinojote, kokia bus reakcija, kai toks renginys pasirodys kitą dieną po premjerės ir ministro maldavimų būtų sąmoningiems ir pilietiškiems.

Jūs puikiai žinojot ir suvokdami televizijos poveikį padarėt nusikaltimą prieš visuomenę. Ne, už jį nebūsit nubausti, bet pasekmės bus labai rimtos – nes žiūrimiausiu eterio laiku suerzintiems ir pavargusiems žmonėms jūs paskelbėt du dalykus – yra lygūs ir yra lygesni už kitus.

Dėl savo reitingų paaukojot visas bendras valdžios ir visuomenės pastangas įtikinti žmones sąmoningai laikytis įstatymus. Nes dabar į bet kokį raginimą pakentėti ir išvengti bruzdesių bus atsakyta – o MAMA matėt, jiems tai galima.

Prieš kelias dienas rašiau, kad tokie skysti pusiniai valdžios mėginimai kažką sustabdyti ir apriboti neatsižvelgiant į visuomenės nuotaikas, greičiausiai bus neefektyvūs. Po MAMA efekto, po dešimčių tūkstančių automobilių užkimšusių kelius išvažiuojant iš Vilniaus (kiek žmonių šeštadienį važiavo į kitas savivaldybes dirbti ar turi ten nekilnojamojo turto, net smagu) galiu konstatuoti visišką fiasko.

Vedama reitingų karalių ir šou biznio žvaigždžių mes palengva tampame gauja, kur kiekvienas už save, o po to jau tegu ir tvanas.

Ir tada belieka du keliai – arba valdžia imasi ryžtingų, nepopuliarių, bet veiksmingų tikro lockdowno priemonių, dėl kurių cypsim visi, bet bent jau žinosim, kas dėl to kaltas.

Arba paleidžiam viską savieigai ir darom, ką norim, nes je suis TV3 ir man viskas p*“ – feisbuke rašė žurnalistas. 

Keli pastebėjimai po pirmosios pasipiktinimo MAMA bangos. „Kaip neatsakinga buvo dalyvauti tokiame renginyje?“ – nuo...

Posted by Andrius Tapinas on 2021 m. kovo 28 d., sekmadienis

Etaplius.lt primena, kad šeštadienį Kauno Žalgirio arenoje vykę M.A.M.A apdovanojimai sukėlė visuomenės pasipiktinimą dėl to, kad nesilaikoma karantino taisyklių. Kai kurie renginį pavadino „puota maro metu“.

Policija sulaukė apie 30 pranešimų dėl galimų pažeidimų, ji aiškinasi situaciją.

Sveikatos apsaugos ministerija teigė, jog renginys galėjo būti traktuotas kaip televizijos laidos filmavimas, tačiau tai rodo apatišką požiūrį į karantino suvaržymus.

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė pabrėžė, jog visi, pažeidę karantino režimo reikalavimus, turės prisiimti atsakomybę. Tuo metu kultūros ministras Simonas Kairys sakė, jog ši situacija neturėtų tapti priežastimi neatverti daugiau kultūros įstaigų.REDAKCIJA REKOMENDUOJA