REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Lapkričio 20 d. 13:16

Apdovanoti konkurso „Mūsų bendruomenės savanoris 2023“ dalyviai

Raseiniai

Etaplius.ltŠaltinis: Raseinių raj. savivaldybės inf.


283980

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra „Litfood“, VDU Žemės ūkio akademijoje organizavo renginį „Mūsų bendruomenės savanoris 2023“. Tradiciniu tampančio konkurso tikslas – stiprinti lyderystę, skatinti savanorystę bei kelti savanoriškos veiklos motyvaciją bendruomeninėse organizacijose.

Renginyje buvo įvertinti ir apdovanoti bendruomeninėje veikloje labiausiai pasižymėję, išskirtinius darbus ar veiklas nuveikę bei įkvėpimu savo kaimo ar krašto bendruomenei tapę asmenys pagal šias nominacijas: „Už novatoriškumą ir kūrybiškumą“, „Jaunasis bendruomenės savanoris“, „Už įkvepiančią ir telkiančią lyderystę“, „Už ilgametę savanorystę“.

Renginio pradžioje lektorė Milda Lukoševičiūtė dalyvius supažindino su savanorystės bendruomeninėje organizacijoje iššūkiais ir patirtimis, vyko diskusija „Bendruomenės herojai – savanoriai ar lyderiai? Ar gali vienas būti be kito?“.

Nominacijoje „Už įkvepiančią ir telkiančią lyderystę“ padėka ir dovanos buvo įteiktos Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjungos pirmininkui, rajono vicemerui Jonui Vazgiui. Raseiniškiai taip pat pasveikino ir dvi mūsų rajono atstoves nominuotas kategorijoje „Už ilgametę savanorystę“: Dalytę Raudonienę, Ramonų kaimo bendruomenės pirmininkę ir Oną Vitkienę, kaimų bendruomenės „Berteškiai“ narę. Jos abi savanoriškai ir nuosekliai jau daugiau nei 20 metų dalyvauja bendruomeninėje veikloje ir savo veikla prisideda prie gerovės kūrimo bendruomenėje.REDAKCIJA REKOMENDUOJA