REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Koronavirusas2020 m. Spalio 28 d. 16:00

Andrius Tapinas pasidalino, kaip jaučiasi: „Virusas dar įsikabinęs“

Vilnius

Andrius Tapinas © Dmitrijus Radlinskas, Alfa.lt

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt


152104

Koronavirusu užsikrėtęs žurnalistas, visuomenininkas Andrius Tapinas trečiadienio popietę socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo naujausiomis žiniomis apie savo sveikatos būklę.

„Kadangi yra nemažai klausiančių, kaip jaučiuosi, tai šiam momentui – vidutiniškai. Virusas dar įsikabinęs.

Kaulų nelaužo, temperatūros nėra, bet pastarąsias dvi dienas užgulta nosis visiškai ir nuolatinis galvos skausmas. Esu panašiai jautęsis kai turėjau stiprų sinusitą. Šiandien galvą palengva atleido, bet šiaip silpna, galva sunki ir nelabai darbingas esu, kas erzina.

Tai sakyčiau 5 iš 10 savijauta. Laikausi lovos režimo ir tuoj pavirsiu viena didele arbatos ir vitamino C dėtuve“, – viešai pasipasakojo A. Tapinas.

Primename, kad žurnalistas apie susirgimą patvirtino šeštadienį vakare.

„Gyvenimas bus tikrai įdomesnis. Šiandien atėjo coronaviruso testo rezultatas – teigiamas. Dabar reikia sulaukti NVSC specialistų skambučio (labai įdomu, kada jie paskambins), susidėlioti veiksmų planą pagal protokolus, prisiminti visus, su kuo bendravau. (...) Rytoj vakare būsiu galbūt pirmasis covidinis rinkimų nakties laidos vedėjas. Virtuvėje prie krano. Tikrai įdomūs laikai“, – feisbuke tuomet rašė A. Tapinas.

A.Tapinas ketvirtadienį pranešė pajutęs koronavirusui būdingus simptomus, todėl skubiai atšaukė Gargžduose turėjusį vyktį renginį. Dėl šios priežasties jis taip pat nusprendė atlikti COVID-19 testą, o iki tol, kol bus gautas jo atsakymas, izoliuotis namuose.REDAKCIJA REKOMENDUOJA