Veidai | 5 MIN.

Alytaus kultūros centro vadovė palieka pareigas ir keliasi į Kauną

Reporteris Monika
2020 m. kovo 7 d. 12:07
akc-direktore.jpg

Alytaus kultūros centras (AKC) nuo kovo 31 dienos lieka be vadovo. Pusantrų metų jam vadovavusi choro „Varsa“ chormeisterė Klaudija Aleksandravičiūtė palieka pareigas ir savo karjerą suka į platesnius vandenis. Ji vadovaus Kauno kultūros centrui. Alytaus miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėjos Vilmos Liaukuvienės teigimu, įstaigai teks ieškoti naujo vadovo ir neslėpė, kad laukia sunki užduotis.

Surasti naują vadovą – didžiausias iššūkis

„Džiaugiamės, kad mūsų sprendimas priimti jauną direktorę pasiteisino. Pirmieji metai kol susiderinome veiklas, darbus, buvo išties sunkūs, tačiau prasidėjus antriesiems jos vadovavimo metams, supratau, kad bus galima dirbti produktyviai, kūrybingai, įdomiai. Direktorė dirba atsakingai, gyvena savo darbu. Subūrė jauną kolektyvą. Perspektyvos buvo šviesios“, – kalbėjo V. Liaukuvienė.

K. Aleksandravičiūtė Alytaus kultūros centro vadovės kėdę palieka nuveikusi daug prasmingų darbų – buvo pakeistas įstaigos pavadinimas, logotipas, atnaujinta internetinė svetainė, atsirado daugybė įvairaus žanro, visų amžiaus grupių žmonėms skirtų renginių, suburtas jaunas kolektyvas.

„Direktorė spalvotomis medvilnės gijomis savotiškai susiuvo buvusių kultūros rūmų praeitį su dabartine įstaigos veikla. Jos dėka atsirado skiltis apie Medvilnės rūmų praeitį, istoriją“, – teigė V. Liaukuvienė.

K. Aleksandravičiūtė kol kas planuoja tęsti savo kaip chormeisterės darbą su choru „Varsa“.

Pasiteiravus, kada planuojama pradėti naujo AKC vadovo paieškas, vedėja teigė dar nėra žinoma. Iki tol direktorės pareigas laikinai perims įstaigos direktorės pavaduotoja meno reikalams Vita Sakavičiūtė. V. Liaukuvienė neabejoja, kad surasti naują vadovą bus sunku, nes galinčių vadovauti kultūros sričiai, turinčių reikiamų kompetencijų ir progreso žmonių trūksta visoje Lietuvoje. Net Kaunas, turėdamas daug didesnį kultūros lauką, kultūros centro vadovo ieškojo ne tik tarp kauniečių. Varėnos kultūros centras taip pat vadovo neturi jau antrus metus.

Naujų galimybių – į Kauną

K. Aleksandravičiūtė dalyvavo Kauno kultūros centro direktoriaus konkurse ir jį laimėjo. Portalas „Dzūkijos veidas“ kalbino direktorę apie įvykusias permainas jos gyvenime ir sprendimą palikti atsakingas pareigas Alytuje.

„Pirmiausia, esu be galo dėkinga tiems, kurie suteikė galimybę savo žinias ir patirtį pritaikyti Alytaus kultūros centre, patikėjo jaunu žmogumi. Dėkoju ir tiems, kurie tuos darbus pastebėjo, vertina ir kritikuoja. Tai itin stipriai veda į priekį.

Kodėl palieku dabartines pareigas? Man svarbiausia – asmeninis tobulėjimas ir rezultatai. Svarbu ir bendraminčiai, mane supanti intelektinė aplinka bei, žinoma, nauji iššūkiai ir galimybė tobulėti sparčiu žingsniu. Suprantu, kad Alytuje būti pastebėtu neužtrunka. Visgi, šiuo jaunu laikotarpiu noriu būti ne tik kitiems geru vadovu, bet ir pati turėti lyderius šalia. O gal į gimtąjį Alytų dar grįšiu, sukūrusi šeimą, pasiilgusi ramaus ir lėto gyvenimo – čia nuostabi aura“, – portalui „Dzūkijos veidas“ komentavo K. Aleksandravičiūtė.

Nors jaunoji vadovė persikraustys gyventi į Kauną, ji tikino, kad su Alytumi sąsajų nutraukti neketina, nes Alytus – jos gimtas miestas, kuriame užaugo ir čia gyvena jos tėvai.

„Tikrai nebūsiu retas svečias gimtinėje, tačiau savo ateitį, šeimą ir karjerą bent kol kas projektuoju Kauno mieste“, – sakė K. Aleksandravičiūtė.

Ji pasidžiaugė, kad šiuos metus Alytaus kultūros centras pradėjo sėkmingai ir tai rodo darbai – aiškiai suplanuotas 2020 m. renginių tinklelis, finansinė įtaigos sritis, o uždirbamos lėšos auga, aiškiai didėja lankytojų-žiūrovų skaičius, susibendravusi komanda tampa ambicingesnė.

„Manau, kad pateisiname miestiečių lūkesčius, siūlydami ne vieno žanro renginius, koncertus mieste, kartu pastiprinome centro komunikaciją, viešumą“, – sakė direktorė.

Tikisi darbų tęstinumo

Palikusi centro vadovės pareigas, K. Aleksandravičiūtė norėtų, kad būtų tęsiami pradėti darbai, kad ir toliau būtų tobulinamas renginių tinklelis pritraukiant vertingų pasirodymų, plečiama meno kolektyvų veikla ir būtų didinamas jų žinomumas, taip pat, kad būtų tęsiamas gyvosios atminties kultūros projektas ,,Medvilnės laikai“, stiprinama išorinė ir vidinė komunikacija. Ypač jai svarbu nuolat stiprinti komandą bei tarptautinių patirčių galimybes.

„Visgi, baigus darbus, nors tai jau nebebus mano valioje, norėčiau, kad komandos formavimas liktų svarbiu prioritetu. Mano, kaip vadovės patirtis rodo, kad nėra lengva rasti žingeidžių, kompetetingų žmonių, norinčių dirbti kultūros srityje, kai darbas ne visada yra atlyginamas adekvačiai. Ir mintyje turiu ne tik darbo užmokestį, kartais pats požiūris į kultūrą numuša entuziazmą.

Linkiu, kad naujasis man brangaus Alytaus kultūros centro vadovas turėtų meilę ir kultūrai, ir žmonėms – tiek miestiečiams, jų poreikiams, tiek vidinei komandai, kuri ir nuverčia kalnus gerąja prasme. Be galo dėkoju kiekvienam kolegai – ir tam, kuris tikėjo mano vizija, ir tam, kuris ginčijosi: visi kartu padarėme taip, kad Alytaus kultūros centru galime didžiuotis net ir visos Lietuvos kontekste“, – kalbėjo K. Aleksandravičiūtė.

Daugiau Dzūkijos krašto naujienų rasite čia: „Dzūkijos veidas“


Lietuva
Prieš šventes – daugiau rizikų vairuotojams: įspėja neskubėti
Didžiųjų miestų gatvėse jau juntamas prieššventinis šurmulys: automobilių srautai išaugę ne tik piko metu, bet ir vidurdienį bei vėlai vakare, o didžiausi kamščiai formuojasi prie didžiųjų prekybos centrų, paštomatų, kalėdinių miestelių ir eglių. Draudikai atkreipia dėmesį, kad gruodžio mėnuo kiekvienais metais pasižymi ypač sudėtingomis eismo sąlygomis, todėl pataria būti atsargiems ir neskubėti. Šių taisyklių laikymasis padės ne tik išvengti neplanuotų nuostolių, bet ir sutaupyti brangaus šventinio laiko.
Gatvė | 4 MIN.
0
Lietuva
Lietuva
Baigiantis 2025-iesiems Metų muzikos grupe M.A.M.A apdovanojimuose šiemet paskelbtas Kamilės Gudmonaitės ir Manto Zemlecko duetas „kamanių šilelis“ pristato naują dainą ir muzikinį klipą.
Laisvalaikis | 4 MIN.
0
Kalėdos – tai ne tik dovanos, bet ir vidiniai pokyčiai. Tai metas, kai sustojame, atsigręžiame į save ir artimuosius, o žvaigždės tyliai primena tai, kas iš tiesų svarbu. Šiemet kiekvienam Zodiako ženklui Kalėdos siunčia savitą žinutę: vieniems – ramybę ir susitaikymą, kitiems – netikėtus stebuklus ar vidinius lūžius. Leiskite sau išgirsti, ką šis šventinis laikotarpis žada būtent jums.
Horoskopai | 4 MIN.
0
Pasaulis
Šiauliai
Lietuva yra pasirengusi dialogui su Baltarusija užsienio reikalų viceministrų lygiu, gruodžio 19 d. vykusio 7-ojo Baltarusijos liaudies kongreso antrojoje sesijoje paskelbė Baltarusijos prezidentas, Baltarusijos liaudies kongreso pirmininkas Aleksandras Lukašenka, kurio pranešimo tekstą cituoja naujienų agentūra BELTA.
Pasaulis | 4 MIN.
0
Šventinis laikotarpis – tai metas, kai norisi ne tik jaukumo ir dovanų, bet ir įspūdžių. Jei ieškote vietos, kur Kalėdinis laikotarpis alsuoja šviesa, bendryste ir tikromis emocijomis, atvykite į Šiaulių kraštą. Čia žiemos šventės tampa patirtimi: nuo spindinčių miestų eglučių ir šeimyniškų pramogų iki istorinių dvarų, miškų magijos ir ranka rašytų linkėjimų iš Kryžių kalno.
Kalėdų gidas | 4 MIN.
0


Vyriausybė pripažino žemės ir maisto ūkį nacionaliniam saugumui svarbia sritimi. Toks sektoriaus pripažinimas leis kurti ir palaikyti atsparią bei savarankišką šalies apsirūpinimo maistu sistemą.
Žemės ūkio ministerijos naujienos | 3 MIN.
1
Europos Komisijos (EK) pristatytas pasiūlymas dėl ilgalaikio Europos Sąjungos (ES) biudžeto 2028–2034 metams kelia daug rimtų klausimų. Ypač dėl to, kad žemės ūkio, kaimo plėtros ir žuvininkystės finansavimas mažėtų apie 20 proc. (palyginti su 2021-2027 metų laikotarpiu) ir dėl numatomo steigti naujo fondo.
Žemės ūkio ministerijos naujienos | 6 MIN.
1

Vilnius
Lietuva
Šeši Lietuvos kariuomenės Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono kariai, kuopos vadas bei du Lietuvos kariuomenės poligone pagal darbo sutartis dirbę asmenys lieka nuteisti JAV karių maisto davinių vagystės byloje.
Lietuva | 4 MIN.
0
Įtemptuose ginčuose dėl siūlomų Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LRT) pataisų klaidų padarė tiek socialdemokratai, tiek opozicijoje dirbantys parlamentarai, naujienų portalui „Delfi“ teigia socialdemokratų partijos pirmininkas Mindaugas Sinkevičius. Anot politiko, jo vedama partija prisiims atsakomybę už įneštą sumaištį, o su koalicijos partneriais bus ieškoma būdų, kaip deeskaluoti visuomenės ir parlamentarų gretose tvyrančią įtampą.
Lietuva | 4 MIN.
0

Kelmė
Radviliškis
Paskutiniame 2025 metų Kelmės rajono savivaldybės tarybos posėdyje, vykusiame gruodžio 18 dieną, dalyvavo visi tarybos nariai. Posėdžio darbotvarkėje buvo apsvarstyti 36 klausimai.
Politika | 2 MIN.
0
Gruodžio 16 dieną Vaitiekūnų bendruomenės namuose įvyko Radviliškio rajono savivaldybės vadovų susitikimas su vietos gyventojais. Tai buvo atviras, ramus ir konstruktyvus pokalbis apie tai, kas šiandien žmonėms svarbiausia – kasdienius rūpesčius, infrastruktūrą, paslaugų kokybę ir ateities perspektyvas.
Politika | 5 MIN.
0

Kelių eismo taisyklės (KET) sukurtos ne tik eismui reguliuoti, bet ir saugumui užtikrinti. Kai kuriems eismo dalyviams atrodo, kad laikytis visų taisyklių nėra būtina, tačiau toks požiūris yra klaidingas ir pavojingas. Net menkiausias taisyklių nepaisymas gali turėti skaudžių, o kartais ir tragiškų pasekmių.
Saugi kelionė – bendras tikslas | 5 MIN.
0
Kelionė automobiliu – tai ne tik transporto priemonės vairavimas, bet ir emocinis iššūkis vairuotojui. Daugeliui kelią apkartina stresas, kuris iš dalies kyla ne dėl išorinių veiksnių, o dėl prasto pasiruošimo kelionei. Kruopštus kelionės planavimas leidžia sumažinti įtampą ir išvengti rizikos kelyje.
Saugi kelionė – bendras tikslas | 5 MIN.
0

Pasaulis
Lietuva
Lietuva yra pasirengusi dialogui su Baltarusija užsienio reikalų viceministrų lygiu, gruodžio 19 d. vykusio 7-ojo Baltarusijos liaudies kongreso antrojoje sesijoje paskelbė Baltarusijos prezidentas, Baltarusijos liaudies kongreso pirmininkas Aleksandras Lukašenka, kurio pranešimo tekstą cituoja naujienų agentūra BELTA.
Pasaulis | 4 MIN.
0
Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis įspėjo dėl Rusijos puolimo prieš Lenkiją, jei rusai nugalėtų Ukrainoje.
Pasaulis | 2 MIN.
3


Šiauliai
Šiauliai
Šiaulių techninės kūrybos centro erdvės vienai nakčiai virto tikra kūrybine laboratorija ir improvizuota filmavimo aikštele. Būtent tokioje dinamiškoje aplinkoje Šiauliuose įvyko pirmosios naktinės kūrybinės dirbtuvės „Kai kalba vanduo“, skirtos vyresnių klasių moksleiviams. Iki pat ankstyvo ryto trukęs renginys tapo erdve, kurioje jaunimas galėjo laisvai kurti, diskutuoti, tyrinėti ir praktiškai pristatyti savo idėjas, ieškodami sprendimų aktualiai šiandienos problemai – gėlo vandens trūkumui ir taršai.
Verslas | 6 MIN.
0
Pastebėję, jog Šiaulių miesto įmonėms trūksta aiškumo apie jų vaidmenį galimų ekstremaliųjų situacijų metu, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Pramonės komiteto iniciatyva (pirmininkas Rolandas Gabrielaitis, UAB „Bodesa“ prezidentas), gruodžio 5 dieną pakvietė verslo atstovus į informacinį susitikimą su Šiaulių miesto savivaldybės Civilinės saugos ir mobilizacijos specialistais tema „Pasiruošimas ekstremaliosioms situacijoms: ką privalo žinoti įmonės“.
Verslas | 4 MIN.
0

Šiauliai
Kelmė
Šiaulių apylinkės teisme išnagrinėta itin didelės apimties baudžiamoji byla dėl sukčiavimo. Didesnės apimties bylos teismo istorijoje nėra buvę. Nuosprendis byloje paskelbtas 34 kaltinamiesiems. Byloje 34 asmenys pripažinti nukentėjusiaisiais, bylą sudaro 120 tomų, o jos nagrinėjimo metu įvyko net 150 teismo posėdžių. Vien kaltinimo aktas sudarė 724 lapus. Bylos nagrinėjimo procese keturi kaltinamieji mirė. Didelis nusikalstamų veikų, kaltinamųjų skaičius lėmė tai, kad buvo itin sudėtinga organizuoti teismo procesą.
Kriminalai | 4 MIN.
0
Ketvirtadienio rajone į gydymo įstaigą pacientą vežę greitosios pagalbos medikai buvo priversti prašyti ugniagesių pagalbos, nes užklimpo GMPT automobilis.
Kriminalai | 2 MIN.
0


Šiauliai
Šiauliai
Gruodžio 18 dieną Kuršėnuose, Lauryno Ivinskio aikštėje, oficialiai atidaryta čiuožykla, subūrusi gausų būrį miestiečių ir miesto svečių. Renginys tapo gražia žiemos laikotarpio akimirka, kupina šventinės nuotaikos, muzikos ir aktyvaus laisvalaikio ant ledo.
Gatvė | 2 MIN.
0
Prašome planuoti kelionę iš anksto.Atsiprašome už laikinus nepatogumus ir dėkojame už supratingumą.
Gatvė | 2 MIN.
0
Lietuva
Lietuva
Didžiųjų miestų gatvėse jau juntamas prieššventinis šurmulys: automobilių srautai išaugę ne tik piko metu, bet ir vidurdienį bei vėlai vakare, o didžiausi kamščiai formuojasi prie didžiųjų prekybos centrų, paštomatų, kalėdinių miestelių ir eglių. Draudikai atkreipia dėmesį, kad gruodžio mėnuo kiekvienais metais pasižymi ypač sudėtingomis eismo sąlygomis, todėl pataria būti atsargiems ir neskubėti. Šių taisyklių laikymasis padės ne tik išvengti neplanuotų nuostolių, bet ir sutaupyti brangaus šventinio laiko.
Gatvė | 4 MIN.
0
Telefonai sukurti tam, kad mus suartintų, todėl geriausiai veikia tuomet, kai vartotojai geba juos trumpam padėti į šalį. Naujausi duomenys rodo, kad atsispirti ekranų traukai darosi vis sunkiau: net 80 proc. lietuvių telefonais naudojasi darbo susitikimų metu, o daugiau nei pusė nevengia to daryti net vairuodami. Šie įpročiai atskleidžia, kad ekranai vis dažniau pasiglemžia dėmesį, kurį žmonės galėtų nukreipti kitur.
Gatvė | 4 MIN.
0

Radviliškis
Kelmė
Gruodžio 18 dieną vykusiame Radviliškio rajono savivaldybės tarybos posėdyje buvo priimti sprendimai, turintys tiesioginę reikšmę rajono gyventojų kasdienybei. Vienas jų – sprendimas papildomai skirti 210 tūkstančių eurų Baisogalos gimnazijos sporto aikštyno statyboms. Šis sprendimas buvo priimtas tikslinant 2025 metų Radviliškio rajono savivaldybės biudžetą.
Sportas | 4 MIN.
0
Kelmės rajono savivaldybėje įvyko sportininkų premijų įteikimo vakaras, kurio metu įteiktos premijos sportininkams už aukštus sportinius rezultatus, pasiektus Lietuvos ir tarptautinėse varžybose.
Sportas | 3 MIN.
0


Šiauliai
Šiauliai
Šiaulių techninės kūrybos centro erdvės vienai nakčiai virto tikra kūrybine laboratorija ir improvizuota filmavimo aikštele. Būtent tokioje dinamiškoje aplinkoje Šiauliuose įvyko pirmosios naktinės kūrybinės dirbtuvės „Kai kalba vanduo“, skirtos vyresnių klasių moksleiviams. Iki pat ankstyvo ryto trukęs renginys tapo erdve, kurioje jaunimas galėjo laisvai kurti, diskutuoti, tyrinėti ir praktiškai pristatyti savo idėjas, ieškodami sprendimų aktualiai šiandienos problemai – gėlo vandens trūkumui ir taršai.
Jaunimas | 6 MIN.
0
Gruodžio 12-ąją Europos parlamento narys Aurelijus Veryga lankėsi Kuršėnuose, kur atidarė net dvi parodas, svečiavosi Šiaulių rajono savivaldybės sveikatos centre, prie kurio teigiamų pokyčių yra prisidėjęs dirbdamas Sveikatos apsaugos ministru.
Kultūra | 3 MIN.
0
Kelmė
Radviliškis
Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokykla dalinasi skaudžia žinia: eidama 68-uosius metus, po sunkios ligos anapilin iškeliavo ilgametė Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokyklos mokytoja Vilija Brazinskienė.
Veidai | 2 MIN.
0
Gruodžio 10 d. Šeduvos globos namų Polekėlės padalinyje svečiavosi Radviliškio viešosios bibliotekos darbuotojų komanda. Globos namų gyventojams buvo organizuotos šventinės edukacijos, užsimezgė nauja draugystė.
Kultūra | 2 MIN.
0


Lietuva
Lietuva
Lietuvoje savarankiškai dirbančių asmenų skaičiui viršijus 300 tūkst., vis daugiau kalbama ir apie jų poreikį įsigyti nekilnojamojo turto. Kelias iki nuosavo būsto savarankiškai dirbantiesiems gali būti sudėtingesnis. Finansų įstaigos, vertindamos laisvai samdomų specialistų ar smulkiųjų verslininkų paraiškas, taiko griežtesnius kriterijus, todėl norint gauti paskolą būtina kruopščiai pasiruošti, rašoma banko „Bigbank“ pranešime žiniasklaidai.
Namai | 5 MIN.
0
Šiandien vos keliais paspaudimais telefono ekrane technologijos tvarko namus, reguliuoja šildymą ir apšvietimą bei apsiperka. Inovacijos ir dirbtinis intelektas yra integruojamas net į buitinės technikos prietaisus, pavyzdžiui, šaldytuvus. Technologinės naujovės leidžia palengvinti jų priežiūrą, su kuria susiję nemažai mitų. Kokie jie ir ar juose yra bent krislas tiesos?
Namai | 5 MIN.
0

Lietuva
Kelmė
Nutrūko kelerius metus puoselėti agentūros „Major Amber Models“ vadovės Karolinos Toleikytės ir verslininko, investuotojo Jono Garbaravičiaus artimi santykiai.
Veidai | 2 MIN.
5
Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokykla dalinasi skaudžia žinia: eidama 68-uosius metus, po sunkios ligos anapilin iškeliavo ilgametė Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokyklos mokytoja Vilija Brazinskienė.
Veidai | 2 MIN.
0


Lietuva
Lietuva
Kalėdos – tai ne tik dovanos, bet ir vidiniai pokyčiai. Tai metas, kai sustojame, atsigręžiame į save ir artimuosius, o žvaigždės tyliai primena tai, kas iš tiesų svarbu. Šiemet kiekvienam Zodiako ženklui Kalėdos siunčia savitą žinutę: vieniems – ramybę ir susitaikymą, kitiems – netikėtus stebuklus ar vidinius lūžius. Leiskite sau išgirsti, ką šis šventinis laikotarpis žada būtent jums.
Horoskopai | 4 MIN.
0
Į Kalėdas jau bandė kėsintis daugybė visokio plauko „grinčų“ tiek knygose, tiek filmuose. Tačiau iki šiol niekam taip ir nepavyko šių švenčių sužlugdyti – juk jau tuoj vėl savo elnius pasikinkys Kalėdų senelis, silkės užsiklos gardžiausias patalais, o kažkas po eglute ras dar vieną kojinių porą.
Laisvalaikis | 4 MIN.
0


Lietuva
Lietuva
Kalėdos – tai ne tik dovanos, bet ir vidiniai pokyčiai. Tai metas, kai sustojame, atsigręžiame į save ir artimuosius, o žvaigždės tyliai primena tai, kas iš tiesų svarbu. Šiemet kiekvienam Zodiako ženklui Kalėdos siunčia savitą žinutę: vieniems – ramybę ir susitaikymą, kitiems – netikėtus stebuklus ar vidinius lūžius. Leiskite sau išgirsti, ką šis šventinis laikotarpis žada būtent jums.
Horoskopai | 4 MIN.
0
Gruodžio devynioliktoji – 353-ioji metų diena (penktoji 50-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 13 dienų.
Horoskopai | 4 MIN.
0

Lietuva
Lietuva
Ant šventinio stalo mišrainės ir salotos neretai tampa vienais pagrindinių ir laukiamiausių stalo patiekalų. Nors kiekviena šeima turi savo laiko patikrintus mišrainių receptus, vis dėlto kone kasmet ieško, kaip nebrangiai, bet išradingai atnaujinti Kūčių ir Kalėdų stalo meniu. Žemų kainų prekybos tinklas „Lidl“ siūlo išbandyti lengvai paruošiamų mišrainių receptus, kurie be didelių pastangų ir išlaidų padės įnešti naujų skonių.
Virtuvė | 5 MIN.
0
Prasidėjus kalendorinei žiemai ir atvėsus orams daugelis pradedame svajoti apie sočius ir šildančius troškinius. Šį savaitgalį žemų kainų prekybos tinklas „Lidl“ kviečia išbandyti būtent tokį patiekalą – kiaulienos guliašą. Tai sotus, nebrangus ir lengvai paruošiamas troškinys, kuris pasotins, sušildys ir sukvies prie stalo visą šeimą ar būrį draugų.
Virtuvė | 4 MIN.
0