REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Kovo 1 d. 15:39

Alytaus apskrities policijos prižiūrima teritorija yra saugiausia šalyje?

Alytus

Etaplius.ltŠaltinis: Alytaus rajono savivaldybė


293682

„Alytaus apskrities policijos prižiūrima teritorija yra saugiausia šalyje“, – tokią svarbiausią žinią šiandien, dalyvaudami policijos veiklos ataskaitos pristatyme, išgirdo vicemeras Aurimas Truncė ir administracijos direktorius Vytas Arbačiauskas.

Situaciją apžvelgęs Alytaus apskrities policijos komisariatas dėmesį atkreipė į tai, jog Alytaus mieste ir rajone fiksuojamas didžiausias pranešimų apie nusikaltimus skaičius. Tačiau galima pasidžiaugti tuo, kad sunkių, labai sunkių nusikaltimų ištyrimas yra vienas aukščiausių šalyje – viršijamas šalies vidurkis.

Dažniausiai registruojama nusikalstama veika yra smurtas artimoje aplinkoje. Praėjusiais metais registruota daugiau nei 4000 tokių iškvietimų. Neramina tai, kad praėjusiais metais augo nepilnamečių daromų nusikaltimų ir nusižengimų skaičius. Ypač didėja jaunimo psichoaktyvių medžiagų vartojimas, kam užkardyti reikalingas tiek tarpinstitucinis – mokyklų, policijos, savivaldos bei kitų įstaigų – bendradarbiavimas, tiek tėvų įsitraukimas.

Už glaudų bendradarbiavimą ir visapusišką pagalbą rajono švenčių, renginių metu bei šviečiamąją veiklą pareigūnams dėkojęs vicemeras Aurimas Truncė linkėjo ir toliau siekti aukštų veiklos rezultatų, kad Alytaus rajone būtų ne tik gera, bet ir saugu gyventi.REDAKCIJA REKOMENDUOJA