REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2024 m. Balandžio 3 d. 10:27

Algis Ramanauskas atskleidė neįtikėtiną istoriją, kodėl jo sūnus turi du vardus

Lietuva

Etaplius.LTŠaltinis: Pranešimas spaudai


296884

Daug skirtingų sričių aprėpiantis ir aštriais pasisakymais garsėjantis visuomenininkas, internetinio turinio kūrėjas Algis Ramanauskas, dalyvaudamas LNK laidoje „Šeškinės 20”, kalbėjo ne tik apie savo intensyvią veiklą, bet ir papasakojo ne vieną faktą iš asmeninio gyvenimo.

Kalbėdamas apie šeimą, Algis atskleidė, kodėl jo sūnus turi du vardus. „Šeštame nėštumo mėnesyje daktarai pasakė, kad žmona laukiasi dvynukų. Buvo vienas ir staiga – dvynukai. Tačiau po savaitės, po dvigubo patikrinimo paaiškėjo, kad nėra jokių dvynukų. Ir jau kitoje klinikoje per patikrinimą medikės veidas pasidarė labai baisus. Ji klausė, kodėl mus čia atsiuntė. Mes jau pagalvojome, kad kažkas labai negerai. Sako, aš matau tik vieną. Galvojau, palaukit, kur mūsų antras vaikas?! Tada atėjo tipiškas, lietuviškas, aukštos prabos medikas, toks labai malonus, inteligentiškas su geru humoro jausmu, kuris patvirtino, kad čia yra tik vienas vaikas. Todėl sūnų pavadinome Adomu Dovydu, nes planavome du vardus. Čia rimtai”, – su šypsena veide istorija pasakojo A. Ramanauskas.

„O šiaip, Algi, tu griežtas tėvas esi? Nes man atrodo, kad ir kokią tvirtą nuomonę turi viešumoje, bet tėvas tu esi švelnus”, – teiravosi laidos vedėjas G. Savickas.

„Ne, nesu griežtas. Abu mūsų vaikai yra labai geri. Ir niekada man nereikėjo net balso kelti, visada viskas buvo susitariama. Mano žmona Rasa yra puiki pedagogė, labai gera ir labai gera mama”, – laidoje „Šeškinės 20” gražių žodžių savo šeimai negailėjo A. Ramanauskas.

Vesdamas laidas internete ir užsiimantis daug skirtingų veiklų, Algis atskleidė, ko visada vengia. „Aš gyvenime mažai keikiuosi. Ir man nejauku, kai kas nors mažai pažįstamas ar visai nepažįstamas su tavimi turi pokalbį ir galvodamas, kad esi keikūnas, be reikalo nusikeikia, kur visai nereikėjo. Net mano podkastuose nesikeikiama ir jeigu svečias tai padaro, aš tai iškerpu. Net nededu pypo, o subtiliai tai iškerpu”, – atskleidė Algis Ramanauskas.

Visas interviu su Algiu Ramanausku – šį trečiadienio vakarą, 20 val., laidoje „Šeškinės 20“ per LNK.REDAKCIJA REKOMENDUOJA