REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Rugpjūčio 31 d. 08:10

Akmenės rajono savivaldybėje susitiko švietimo įstaigų vadovai

Akmenė

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


276752

Savivaldybėje surengtas rajono švietimo įstaigų vadovų susitikimas, aptarti naujų mokslo metų reikalai. Tačiau šis kasmet vykstantis pasitarimas buvo ne tiek dalykinis, kiek šventinis. Su artėjančia rugsėjo 1-ąja pedagogus pasveikino Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas, vicemeras Tomas Martinaitis, Administracijos direktorė Aromeda Laucienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Rekis, vedėjo pavaduotoja Gražina Karvelienė.

Meras V.Mitrofanovas nebe pirmą kartą pabrėžė, kad šios jo kadencijos iššūkis – maksimalus dėmesys švietimo sričiai. Todėl meras patikino, kad dėl finansų, išteklių, dėmesio, priemonių ugdymo įstaigoms niekada nebus pasakyta „ne“, tačiau gerų rezultatų bus pareikalauta. „Noriu, kad Akmenės rajono savivaldybė garsėtų kaip vienas geriausiai teikiančių švietimo paslaugas rajonų“, - kalbėjo V.Mitrofanovas.

Šiam siekiui išpildyti prielaidos esą jau yra: vaikų darželių prijungimas prie mokyklų pasiteisino, visų Naujosios Akmenės miesto darželių sujungimas į bendrą ikimokyklinio ugdymo įstaigą – irgi.REDAKCIJA REKOMENDUOJA