REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2017 m. Liepos 13 d. 11:59

Administracijos direktoriaus pavaduotoju siūlomas socialdemokratas

Šiauliai

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt


9259

Gegužės pabaigoje Šiaulių miesto tarybai atleidus administracijos direktoriaus pavaduotojus, administracijos direktorius iki šiol dirba be jų. Šią savaitę Tarybos nariams pristatytas kandidatas užimti administracijos direktoriaus pavaduotojo postą – socialdemokratas Gintautas Sitnikas.

gintautas-sitnikas-1.jpg

Kandidatas – E. Žakario pavaduotojas
Arnas Ilgauskas, mero patarėjas, einantis Tarybos sekretoriaus pareigas, Tarybos nariams išplatino laišką, kuriame nurodė, kad mero pavedimu, vadovaujantis Tarybos veiklos reglamentu, pristato naują kandidatą į Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigas – Gintautą Sitniką.
Tarybos nariai, palaikantys ar nepritariantys kandidatūrai, pakviesti pateikti nuomonę dėl kandidato, o politikai ir jų frakcijos – susitikti su kandidatu pasikviečiant jį į susitikimus.
G. Sitnikas yra gimęs 1965 m. Kandidatas dirba VĮ "Regitra" Šiaulių filialo vyr. specialistu ir pavaduoja Šiaulių filialo direktorių.
G. Sitnikas šiuo metu yra Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Šiaulių miesto skyriaus pirmininko Edvardo Žakario pavaduotojas.
Gudrios postų dalybos?
Šiuo metu Šiaulių mero pavaduotojais yra socialdemokratas Justinas Sartauskas ir Domas Griškevičius, neseniai išėjęs iš socialdemokratų partijos. Partijos vadovybė siekia, kad D. Griškevičius atsisakytų Tarybos naro mandato ir vicemero posto, tačiau D. Griškevičius to daryti nežada.
Ir Šiaulių meras Artūras Visockas viešai yra pareiškęs, kad D. Griškevičiaus prarasti nenori, nes jauną politiką ir jo darbus labai vertina, teigia, kad D. Griškevičius miestui atnešė didelę naudą.
Natūraliai kyla klausimas, ar Savivaldybėje nevyksta gudrios postų dalybos. Ar socialdemokratai nekelia sąlygos, kad paliks ramiai dirbti iš partijos išėjusį D. Griškevičių, jei administracijos direktoriaus pavaduotojo postą užims jų bendrapartietis G. Sitnikas?REDAKCIJA REKOMENDUOJA