REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2020 m. Vasario 20 d. 08:12

A. Zuokienė dalijasi prisiminimais: neaišku, kas buvo vaiko tėtis

Vilnius

Reporteris IngaŠaltinis: Etaplius.lt


118561

Su buvusiu sostinės meru Artūru Zuoku besiskirianti Vilniaus savivaldybės tarybos narė Agnė Zuokienė trečiadienį vakare socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo intriguojančiais prisiminimais apie 30 metų senumo įvykius, kurie, pasak politikės, nulėmė jos likimą.

„Viena mergina netikėtai pastojo ir nežinojo, kas vaiko tėtis A.Zuokas ar A.Mamontovas. Ji skambindavo man kiekvieną vakarą pasitarti. Lyg į psichologinę pagalbą, nes tais laikais (1990 m.) tokios pagalbos nebuvo.

Aš raginau merginą vaikutį išsaugoti. Kas bebūtų tėtis.

Andriaus Mamontovo gerai nepažinojau, nors ir jis, kaip ir aš bei Artūras buvome kursiokai. Pastojusi mergina man guodėsi, kad viskas įvyko „tą naktį“. Išties, ta 1990 m. vasario naktis buvo ypatinga", - socialiniame tinkle rašė politikė.

Savo įraše ji taip pat mini „Marijoną“.

"Kažkas galimai pastojo nežinodama nuo kurio – A.Zuoko ar A.Mamontovo... O man tą naktį rūpėjo tik Marijus, kurį aš tuo metu pavadinau, bet neužpatentavau - vardu Marijonas. Tą vakarą jis dalyvavo „Blogiausių grupių“ pasirodyme ir buvo pastebėtas. Laukiau Marijaus/Marijono Pabradės traukinių stoty. Buvo beveik vidurnaktis, kai nusigavom iki sodybos, kur vyko šventė, nebebuvo jokių jėgų švęsti. Ta naktis savotiškai nulėmė mano likimą. Ar kažko gailiuosi? Tikrai ne.".

Šis įrašas atsirado praėjus daugiau nei parai po to, kai policija gavo pranešimą iš A.Zuokienės neva prieš ją naudoto smurto.

A. Zuokas BNS neigė smurtavęs.

„Tik Dievas ir Agnė gali atsakyti. Jokio smurto niekada nėra buvę ir nebus“, – teigė jis, paklaustas, kas įvyko antradienį.REDAKCIJA REKOMENDUOJA