REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Rinkimai 20232023 m. Kovo 5 d. 22:40

A. Veryga: būtų liūdna, jei antro turo Kaune nebūtų

Kaunas

Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

Edgaras SavickasŠaltinis: ELTA


260788

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatas į Kauno miesto merus Aurelijus Veryga tikisi, kad kitose miesto apylinkėse rinkimų rezultatai bus kitokie nei pirmoje, kur Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, 61,27 proc. surinko dabartinis meras Visvaldas Matijošaitis.

„Liūdna būtų, jei tokie rezultatai pasikartotų ir kitose apylinkėse, nes tai reikštų, kad to antro turo visgi nebūtų“, – sekmadienį vakare Laisvės TV sakė jis.


A. Veryga dar pridūrė, kad apie 60 proc., tai – ne 80 proc., kiek V. Matijošaitis surinko praėjusiuose rinkimuose.


„Reiškia, nepaliko be atsako kauniečių galvoje ir sprendimuose tai, kas dabar vyksta Ukrainoje, kaip mūsų miesto meras savo verslais yra susijęs su Ukrainą užpuolusia valstybe.


Tai maža apylinkė, tikiuosi, kad tas procentas keisis, kad kauniečiai turės demokratijos šventę ir galės sudalyvauti antrame ture“, – sakė jis.


Pats A. Veryga, VRK paskelbus duomenis tik iš vienos iš 89 Kauno apylinkių, buvo surinkęs 10,57 proc.


Tuo metu kitas kandidatas į Kauno merus, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Vytautas Juozapaitis sakė, kad taip laukia antrojo turo.


„Kantriai laukiame rezultatų ir viliamės, kad Kaune sugrįš demokratijos kvapas. Gal bent antras turas vis dėlto įvyks. Kas jame dalyvaus – greičiausiai tai bus Aurelijus Veryga ir Vytautas Juozapaitis“, – Laisvės TV juokavo jis.


Sekmadienį, 20 val. vakaro baigėsi balsavimas savivaldos ir merų rinkimuose. VRK duomenimis, savivaldos rinkimuose dalyvavo 48,97 proc. rinkėjų. Skelbiama, kad rinkimų dieną prie balsadėžių atėjo 39,56 proc. piliečių, dar 9,41 proc. gyventojų savo rinkiminę valią pareiškė iš anksto.REDAKCIJA REKOMENDUOJA