REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2023 m. Kovo 30 d. 17:58

A. Vaitkus: Klaipėdos valdančiųjų koalicijos sutartis bus pasirašyta po Velykų

Klaipėda

BNS / Fotobankas nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: BNS


263152

Naujai išrinktos Klaipėdos tarybos valdančiosios koalicijos sutartį tarp komiteto „Ištikimi Klaipėdai“, partijos „Laisvė ir teisingumas“ bei Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos planuojama pasirašyti po Velykų, sako išrinktas miesto miesto meras Arvydas Vaitkus.

Anksčiau planuota, kas sutartis bus pasirašyta šią savaitę.

„Laikas dėl tam tikrų aplinkybių užsitęsia, nebus nei rytoj – tik po Velykų. Čia nėra kažkokių disonansų, suskirstyta pagal tai, kad vieni ar kiti žmonės išvykę“, – ketvirtadienį BNS sakė komiteto „Ištikimi Klaipėdai“ lyderis A. Vaitkus.

Anot jo, susitarimas su būsimaisiais koalicijos partneriais yra aiškus.

„Rėmai daugiau mažiau yra aiškūs“, – teigė A. Vaitkus.

Rinkimuose „Ištikimi Klaipėdai“ taryboje gavo daugiausiai – aštuonis mandatus, „Laisvė ir teisingumas“ – septynis, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga – tris.

Tarybą Klaipėdoje iš viso sudaro 31 narys.

Į tarybą taip pat pateko septyni Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų atstovai, po tris Liberalų sąjūdžio, bei Socialdemokratų partijos nariai.

A. Vaitkus kovo 19-ąją įvykusiame antrajame savivaldos merų rinkimų ture gavo 61,61 proc., jo konkurentas, konservatorius Audrius Petrošius – 36,88 proc. rinkėjų balsų.REDAKCIJA REKOMENDUOJA