REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2019 m. Rugpjūčio 2 d. 16:03

A. Tapinui atostogos Nidoje apkarto: liksiu nesupratęs šito verslo ypatumo

Vilnius

Rasa Tapinienė ir Andrius Tapinas © Dmitrijus Radlinskas

Reporteris RasaŠaltinis: Etaplius.lt


93525

Vasara – atostogų metas. Kol vieni lietuviai gaudyti saulės spindulių išvyksta į šiltus kraštus, kiti mėgaujasi lietuviško pajūrio teikiamais malonumais. Tokį variantą pasirinko ir „Laisvės TV“ įkūrėjas Andrius Tapinas. Tiesa, išsvajotosios atostogos žinomam vyrui prasidėjo nesklandumais – apartamentus išsinuomoti pavyko tik iš trečio karto.

Kone detektyvą primenančią situaciją A. Tapinas šmaikščiai aprašė socialiniuose tinkluose.

„Po netrumpo tarpo nusprendžiau pasiilginti savaitgalį ir nuvažiuoti į Nidą. Jos mylėtojai man sakė, kad ten viskas nerealiai, apgyvendinimo ir maitinimo paslaugų lygis labai pakilęs, tai patikėjau.

„Prieš pusantro mėnesio per AirBnB užsisakiau apartamentus, pažiūrėjau, kad būtų pet friendly(draugiškas gyvūnams – aut. past.), dar rašydamas akcentavau, kad būsiu su šuniuku. Buvo keista, kad rašiau lietuviškai, o šeimininkė man atrašinėjo siaubingai laužyta anglų kalba, bet patvirtino rezervaciją, rašė – velkam, velkam“, – iš pradžių gerai besiklostančią situaciją prisiminė televizijos laidų vedėjas.

Vis dėlto žinomas vyras apgailestavo, kad, vos išsiruošus į Nidą, apartamentų savininkė pareiškė, kad jo su augintiniu nebepriims.

„Susiruošiu iš Palangos pervažiuoti į Nidą, dar brūkšteliu šeimininkei, paprašau jos mobiliojo numerio dėl viso pikto, gaunu kažkodėl ne skaičiais, o žodžiais surašytą, bet viskas Ok, nuotaika pakili.

Po pusvalandžio ateina žinutė – „su šunim nepriimu“. Taip ir prisėdu. Bandau aiškinti, kad buvo pet friendly ir aš dar rašiau dėl šuns, atrašo – „nepriimu“. Skambinu, kalbu mandagiai, o ji gan piktai man bando įrodyti, kad mes kalbėjome telefonu (nors tikrai nekalbėjome) ir ji man sakė dėl šuns.

Galiausiai vis dėlto nusileidžia, kad nekalbėjome, ir ji kalbėjo su kažkuo kitu dėl tų pačių datų, bet šuns vis tiek nepriima, nes aš gyvenčiau antrame aukšte, o pirmame aukšte kiti žmonės ir šuo jiems trukdys.

Pala, pala, bet AirBnB buvo parašyta, kad atskiras įėjimas. Taip, tai, taip, bet čia kita vieta, ji laisva nuo šeštadienio ir ten su šunimi jau būtų galima, tai nuo šeštadienio velkam velkam. Tada aš jau nieko nebesuprantu ir suprantu, kad liksiu nesupratęs šito verslo ypatumo“, – rėžė A. Tapinas.

Televizijos laidų vedėjas pridūrė, kad tuomet neliko jokio kito varianto, tik ieškoti kitų apartamentų. Tiesa, savaitgalį tai nėra taip paprasta.

„Sėdžiu Palangoje ir ieškau internete, kur gyventi. Beveik viskas užimta, o kur neužimta, tai kainuoja tiek, kad galima penkis kartus suskraidyti į Tailandą ir vis tiek nepriima su šuniuku. Ir staiga randu – yra! Butas geras, laisvas.

Skambinu, taip, sako, turim, taip, su šunim galim, duokit emailą, atsiųsim pasiūlymą, apmokėsit ir butas jūsų. Gaunu laišką, butas gražus, viskas super, skubiai apmoku už visas naktis, prisegu kopiją pavedimo – PASISEKĖ“, – sako jis.

Deja, vos nuvykus į vietą pasikartojo ankstesnė situacija – džiaugsmą dėl sėkmingų apartamento paieškų netruko pakeisti liūdesys.

„Atvažiuojame prie Nidos, skambinu šeimininkui – telefonas išjungtas. Na, nieko, būna, susirandu tą adresą šiaip taip, vėl skambinu kelis kartus, išjungta. Parašau laišką – kad jau atvykom, negaliu prisiskambinti, tai laukiu direktyvų, kur raktą gauti.

Ateina atsakymas – atsiprašom, šitas butas, pasirodo, užimtas, tai pinigus grąžinsim.

Ir taip su Lokiu vėl žiūrim vienas į kitą ir galvojam – kas čia ką tik nutiko antrą kartą per dieną. Bet nuotaika vis tiek pakili. Beveik. Nes yra be dvidešimt šešios, šlapia, telefone likę 10 procentų ir net negaliu mašinoje miegoti“, – rašė jis.

A. Tapinas atviravo, kad beveik praradęs viltį nusprendė nuvykti į Turizmo informacijos centrą. Žinomas vyras džiaugėsi, kad čia jo bėdos išsisprendė.

„Išpasakoju savo istorijas – jie į mane žiūri didelėm akim. Sakau, ar yra šansų gaut nakvynę, bet iš veidų matau, kad maždaug tiek pat, kiek Meko fondui atgauti paveikslus iš Zuoko ar Zuokui atgauti paveikslus iš Šimašiaus, nebesuprantu, kaip ten viskas vyksta.

Bet vis dėlto jie imasi skambinti ir nutinka karminis balansas, nes atsiranda vieta, kur prieš kelias valandas atšaukė seniai darytą rezervaciją ir yra kambarys. Ir priima šunis. Tai jau ristele ten bėgu, nebeklausau, ką man šeimininkė pasakoja, taip, viskas tinka, taip, langas atsidaro, gerai, viskas man gerai, ne man viskas puikiai, imkit pinigus ir duokit raktą“, – istoriją užbaigė A. Tapinas.

Alfa.lt

alfalt-logo-skaidrus.pngREDAKCIJA REKOMENDUOJA