REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Verslas2021 m. Lapkričio 23 d. 11:47

A. Tapinas diskusijoje kvies Šiaulių regiono verslininkus atsikratyti nepilnavertiškumo

Vilnius

Organizatorių nuotr.

Reporteris EditaŠaltinis: Etaplius.lt


195181

Lapkričio 24 d. 11 val. įvyks virtuali tarptautinė konferencija „Neapibrėžtumo spąstai – atsparaus regiono scenarijai“. Diskusijoje pranešėjai kels visiems regionams aktualų ir daugiausia iššūkių sukeliančius klausimus – kaip globalių pokyčių kontekste stiprinti regioną; kokių integralaus augimo sprendimų reikia; kas didina mūsų atsparumą; visi sutaria, kad būtinos transformacijos, tačiau kokį scenarijų pasirinkti?

Renginį moderuos žurnalistas, laidų vedėjas Andrius Tapinas, kuris kvies į diskusiją tema „Kodėl nepilnavertiškumo jausmas regionuose dar gyvas?“ Diskusijoje bus kalbama apie tai, kas ir kodėl lemia regionų nepilnavertiškumo kompleksą bei kaip to išvengti, savo įžvalgomis pasidalins tiek vyriausybės, savivaldybės atstovai, tiek regiono verslininkai: VRM viceministras Arnoldas Abramavičius, Akmenės raj. meras Vitalijus Mitrofanovas, ŠPPAR prezidentas Vytis Lembutis, VU Šiaulių akademijos direktoriaus pavaduotoja mokslui prof. dr. Diana Cibulskiene, UAB „Baltic Champs“ generalinis direktorius Arūnas Radzevičius, UAB „Putokšnis“ generalinis direktorius Dovydas Stulpinas.

Renginys, organizuojamas dviem formatais: gyvai su fiziškai dalyvaujančiais dalyviais ir virtualiai. Tiesioginę renginio transliaciją galėsite stebėti Youtube kanale: https://youtu.be/ZZH6iPprJgA

Dėl dalyvavimo konferencijoje gyvai kreiptis mob. 8 686 14401.

Renginio programa čia: https://bit.ly/3nvFrNM

Organizatoriai Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Vilniaus Universiteto Šiaulių akademija. Rėmėja Šiaulių miesto savivaldybė, partneriai: ERSA, žurnalas IQ, VU ŠA RENET, Eurochambers.

Tą pačią dieną Šiauliuose duris atvers erdvė (open space) technologijų entuziastams – Technology HUB, kuri pakvies į virtualią diskusiją „Kaip skaitmeninė transformacija keičia mūsų pasaulį?“, kuri vyks „Teams“ platformoje.

Skaitmeninių technologijų įtraukimas į visas verslo sritis ir verslo aplinkos keitimas jau tapo natūraliu reiškiniu: įmonės įsigyja naujų įrenginių, diegia naujas platformas, naujas skaitmeninio ryšio paslaugas ir pan. Šios transformacijos sąlygoja vis didėjantį kompetencijų poreikį IT srityje. Apie tai ir kvies diskutuoti kibernetinio saugumo, programavimo ir kūrybinių industrijų atstovai.

Pirmosios virtualios Technology HUB konferencijos programa ir registracija čia: https://drive.google.com/file/d/1HfqhaYJNvARMnZkndzUevDhr95ceW7WP/view?fbclid=IwAR3a3WhLQHfEWDxSXkejA1SO3Hbt6CD1qDByvKY3FUZM9FV40oTz5WM2ty8REDAKCIJA REKOMENDUOJA