Warning: getimagesize(https://media.etaplius.lt//media/articles/b653f35f675f56f4217bbbd4dfd4504b069c3d0c.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 1068
ETAPLIUS - A. Anušauskas: stebimas kiekvienas dėl Kaliningrado tranzito įpykusios Rusijos krustelėjimas
REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2022 m. Birželio 23 d. 14:43

A. Anušauskas: stebimas kiekvienas dėl Kaliningrado tranzito įpykusios Rusijos krustelėjimas

Lietuva

BNS / Fotobankas nuotr.

Benas BrunalasŠaltinis: ELTA


238422

Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas tikina, kad nėra indikacijų galimam ir saugumo požiūriu pavojingam Rusijos atsakui, reaguojant į Kaliningrado tranzito klausimą. Pasak jo, kalbėti veikiausiai galima tik apie Maskvos surengtas provokacijas, kurių tikslas bus įaudrinti visuomenę.

„Prielaidos gali būti tik provokacijoms, kurios labai įaudrintų visuomenę. Kažkas netyčia pažeidžia sieną, kažkas kažką padaro. Pas mus dėl tokių įvykių labai įsiaudrinama“, – žurnalistams Seime sakė ministras, pažymėdamas, kad akylai stebimas kiekvienas Rusijos krustelėjimas.

„Mes žinome pajėgumus, mes juos sekame. Tai yra realiu laiku dirbanti žvalgyba. Mes žinome kiekvieną (Rusijos) krustelėjimą. Viską žinome, viską matome“, – sakė politikas.

Visgi, jo teigimu, pastaruoju metu Vakarų žiniasklaida ne visiškai teisingai nušviečia esamą saugumo situaciją.

„Vakarų žiniasklaidoje pasirodo labai neteisingi pranešimai: Suvalkų trikampis – pavojingiausia pasaulyje vieta ir panašios nesąmonės. Su visa pagarbą šiai žiniasklaidai, bet jos su tokiais pareiškimais tą solidumą išbarstys labai greitai“,– teigė A. Anušauskas.

„Visada pamirštama, kad Lietuva nėra sala kažkur pasaulyje. Tai NATO valstybė. Bet koks agresyvus veiksmas prieš mus yra veiksmas prieš visą Aljansą“, – tvirtino jis.REDAKCIJA REKOMENDUOJA