REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2022 m. Rugsėjo 21 d. 13:03

A. Anušauskas nesureikšmina Rusijos grasinimų: matant apverktiną kariuomenės padėtį V. Putinui belieka tik grasinti

Lietuva

Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

Rugilė AugustaitytėŠaltinis: ELTA


246379

Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas trečiadienį išsakytus Rusijos prezidento Vladimiro Putino grasinimus Vakarams vadina dar vienu Kremliaus blefu. Anot jo, matant „apverktiną” kariuomenės padėtį, V. Putinui belieka tik grasinti.

„Jis blefavo nuo pat pradžių savo spec. operacijoje, jis blefuoja ir dabar. Putinas neturi kitų galimybių tik grasinti. Taip, jis turi galimybę, kuria pasinaudojo, tai skelbti mobilizaciją, ją paskelbė. Bet matydamas, jei išvis mato ir vertina, savo kariuomenės apverktiną padėtį Vakarų valstybėms jis gali tik grasinti, gali grasinti branduoliniu ginklu. Tą darė ir anksčiau“, – trečiadienį žurnalistams teigė A. Anušauskas.


V. Putinas pirmą kartą nuo Antrojo pasaulinio karo laikų paskelbė dalinę mobilizaciją, perspėdamas Vakarus, kad jei jie ir toliau tęs, pasak jo, „branduolinį šantažą“, Maskva atsakys visu savo didžiuliu arsenalu. V. Putinas savo kalboje pakartojo, kad jo tikslas yra „išlaisvinti“ rytų Ukrainos Donbaso pramoninį centrą ir kad dauguma regiono žmonių nenori grįžti į, jo žodžiais tariant, „Ukrainos jungą“.REDAKCIJA REKOMENDUOJA