PRAMOGOS
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2022 m. Lapkričio 3 d. 11:42

96-ąjį gimtadienį švenčiantį V. Adamkų pasveikino V. Landsbergis ir premjerė: džiugu, kad yra kas mus sudrausmina

Lietuva

Dainiaus Labučio (ELTA) nuotr.

Rugilė AugustaitytėŠaltinis: ELTA


250236

Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininkas Vytautas Landsbergis pasveikino 96-ąjį gimtadienį švenčiantį kadenciją baigusį šalies prezidentą Valdą Adamkų.

„Aš jam noriu palinkėti kaip paprastai sveikatos, ištvermės, geros nuotaikos. Ir kad jie (kartu su žmona Alma Adamkiene – ELTA) labai būtų kartu, daugybę metų“, – ketvirtadienį kalbėjo V. Landsbergis.


V. Adamkų taip pat pasveikino ir premjerė Ingrida Šimonytė. Vyriausybės vadovė pasidžiaugė, kad kadenciją baigęs šalies vadovas dar ir dabar sugeba tiek pradžiuginti, tiek sudrausminti Lietuvos politikus.


„Palinkėčiau to, kas yra svarbiausia – sveikatos. Man atrodo, labai svarbu ir labai džiugu, kad prezidentas yra su mumis ir gali mus dažnai pradžiuginti ar kartais sudrausminti, o kartais sugrąžinti diskursą į etikos, vakarietiškos kultūros ribas. Ta savybė ir ta prezidento pagalba yra labai svarbi ir labai norėčiau, kad dar daug daug metų prezidentas V. Adamkus mums šitą malonumą suteiktų“, – Seime buvusiam šalies vadovui linkėjo premjerė Ingrida Šimonytė.


ELTA primena, kad ketvirtadienį kadenciją baigęs Lietuvos prezidentas Valdas Adamkus švenčia 96-ąjį gimtadienį.