REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Horoskopai2024 m. Kovo 23 d. 12:41

5 Zodiako ženklai, kuriems sunku įtikti: santykiai su jais bus komplikuoti

Lietuva

Freepik.com nuotr.

Gražina VasiliauskaitėŠaltinis: Alfa.lt


295862

Astrologai išskyrė 5 Zodiako ženklų atstovus, kuriems kurti darnius santykius yra sudėtinga. Jie ūmūs, įnoringi, dažnai per daug užsispyrę, todėl gyvenimas su jais gali gerokai apkarsti.

Skorpionas

Geriau niekada neverskite šio ženklo atstovų prarasti kantrybę. Asmuo, kuris tampa Skorpiono pykčio objektu, rizikuoja rimtai nukentėti. Greičiausiai Skorpionas neatleis įžeidimo, nes iš prigimties yra gana kerštingas. Jį skatina emocijos, su kuriomis Skorpionui labai sunku susidoroti. Kaltas asmuo, anot jo, turi būti nubaustas atkuriant teisingumą. Skorpionas mieliau renkasi įvykdyti bausmę pats, be kitų pagalbos.

Jautis

Dėl savo ryžto ir užsispyrimo Jautis eina į tikslą, nepaisydamas jokių kliūčių. Viena vertus, tai gera savybė, tačiau yra ir kita medalio pusė. Jei Jautis priima sprendimą, jis nustoja klausytis kitų. Kaip visi žino, užsispyrimas Jaučiui būdingas nuo gimimo. Toks elgesys dažnai tampa daugelio konfliktų su kitais žmonėmis priežastimi. Jei Jautis pats pajunta grėsmę, jis pradeda elgtis labai žiauriai. Teigiamas Jaučio charakterio bruožas yra jo ištikimybė. Jei atsakysite tuo pačiu, galėsite su juo normaliai bendrauti. Tačiau jei jį išduosite, negalėsite tikėtis atleidimo ir sulauksite keršto.

Avinas

Avinui jo siekiai ir tikslai yra pirmoje vietoje. Su aplinkiniais jie elgiasi visiškai abejingai. Jei žmogus jam trukdo, Avinas greitai jo atsikrato. Dėl tokio žmogaus jis neapgailestaus. Šio ženklo atstovai yra tokie ciniški, kad sugeba panaudoti kitą žmogų savo tikslui pasiekti. Avinui visiškai nerūpi aplinkinių jausmai. Juk jis įpratęs galvoti ir rūpintis tik savimi. Jam neįdomu, ką apie jį galvoja artimieji, draugai, pažįstami ar paprasti praeiviai. Avino ženklo atstovus galima laikyti tikrais egoistais.

Mergelė

Mergelės visada padės kitiems ir visa tai darys dėl savo geros širdies ir gailestingumo. Tačiau ji yra baisi perfekcionistė. Jei kas nors klysta, Mergelė to neignoruos ir būtinai pakomentuos. Ji viską vertina kritiškai ir niekada nedvejodama išsako savo mintis, net jei jos žodžiai gali ką nors įžeisti. Vargu ar sutiksite emocijas tramdančią Mergelę.

Liūtas

Liūtas išsiskiria iš kitų Zodiako ženklų savo tuštybe, kuri negali teigiamai paveikti santykių su kitais žmonėmis. Jei Liūtas turi tikslą, tada, siekdamas jo, jis parodys maksimalų žiaurumą. Niekas negali sutrukdyti Liūtui ieškoti sau laimės. Pirmasis šio ženklo padarytas įspūdis greičiausiai bus teigiamas, nes su juo gana malonu kalbėtis. Tačiau laikui bėgant pamatysite, kaip jam nesunku įskaudinti artimuosius. Jei Liūto išdidumas bus užgautas, jis ims keršyti. Liūtas neatleis jokių išpuolių prieš jį, net ir pačių nereikšmingiausių. Visa tai lemia jo savanaudiškumas ir didesnio dėmesio poreikis. Liūtui reikia dominuoti visur ir visada, o kitų jausmai ir emocijos jam visiškai neįdomūs.REDAKCIJA REKOMENDUOJA