REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Horoskopai2022 m. Spalio 29 d. 20:57

5 pavojingiausios lapkričio dienos pagal mėnulio kalendorių: galimos ligos ir netektys

Vilnius

Pexels.com nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Užsienio spauda


249990

Astrologai įvardijo 5 pavojingiausias lapkričio dienas, kuriomis svarbių reikalų geriau neplanuoti.

Ezoterikai puikiai žino mėnulio įtaką žmogaus likimui ir jo planams. Mėnulio kalendorius nurodo žmonėms palankias dienas įvairiems reikalams ir įspėja apie pavojus.

Kai kurios mėnulio ciklo dienos yra pavojingos, didina ligų, įvairių konfliktų ir kitų bėdų riziką. Geriausia šiomis datomis nieko svarbaus neplanuoti.

Lapkričio 8 d. – pilnatis Jaučio ženkle

Mėnulio pilnatis visada yra sunkus laikotarpis. Lapkričio 8-osios pilnatis bus Jaučio ženkle, kuris garsėja savo užsispyrimu ir godumu. Šią dieną pablogės žmonių santykiai, išnyks tarpusavio supratimas ir simpatija.

Daugelis žmonių taps užsispyrę ir negailestingi kitų žmonių problemoms. Galimas neadekvatus išlaidavimas, todėl didelių pirkinių šiai dienai geriau neplanuokite.

Lapkričio 16-oji – mėnulis Liūto ženkle

Tai diena, kai žmonės turėtų mažiau kalbėti ir daugiau galvoti, kad nepasakytų ko nors nereikalingo ir įžeidžiančio. Lapkričio 16 dieną reikėtų dažniau pagalvoti apie kitų žmonių jausmus ir nedalinti neprašytų patarimų.

Galite sužinoti nemalonią tiesą apie artimuosius. Didelė tikimybė, kad šią dieną paaiškės, kas yra tikrasis jūsų draugas ir kas už jūsų nugaros apie jus kalba blogus dalykus.

Lapkričio 21-oji – mėnulis Skorpiono ženkle

Tai paskutinė diena prieš jaunatį, kuri užbaigia mėnulio ciklą, ji žmonėms gali sukelti nepagrįstų rūpesčių ir nerimo.

Ezoterikai rekomenduoja lapkričio 21 dieną pasistengti galvoti pozityviai ir daryti tai, kas teikia malonumą. Šią dieną turėtumėte kuo mažiau bendrauti su kitais, nes žmonės gali jumis pasinaudoti savanaudiškais tikslais.

Lapkričio 25-oji – mėnulis Šaulio ženkle

Nauja mėnulio ciklo pradžia „užprogramuoja“ visą mėnesį, todėl ši data – labai svarbi. Visas kitas mėnuo priklauso nuo to, kaip praleisite lapkričio 25 dieną.

Šią dieną svarbu praleisti būnant geros nuotaikos, kitaip visą mėnesį sirgsite ir liūdėsite. Nelabai tinkama diena dalykiniams susitikimams ir pasimatymams. Jei kas nors nepavyks, ateityje galimos problemos meilėje ir darbe.

Lapkričio 30 d. – mėnulis Vandenio ženkle

Šią dieną kiekvienas ištartas žodis turės pasekmių, todėl turite gerai apgalvoti, ką sakote. Nemalonūs žodžiai gali įskaudinti žmogų kaip aštrūs peiliai.

Šiuo laikotarpiu bendravimas tarp žmonių taps įtemptas, didės konfliktų ir susierzinimo rizika. Jei pradėsite šią dieną kokį darbą ar projektą, tai turi būti baigta iki vakaro, kitaip niekada nepabaigsite.REDAKCIJA REKOMENDUOJA