Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3
ETAPLIUS - 5 neištikimiausi vyrai pagal Zodiaką: jų santuoka nesulaikys
REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Horoskopai2024 m. Kovo 21 d. 20:29

5 neištikimiausi vyrai pagal Zodiaką: jų santuoka nesulaikys

Lietuva

Freepik.com nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


295645

Astrologai sako, kad dažniausiai į neištikimybę linkę tie vyrai, kurie labiau už viską vertina laisvę ir gyvenimą be įsipareigojimų. Tokiems vyrams atrodo, kad ilgalaikiai santykiai juos varžo – jie tiesiogine to žodžio jaučiasi lyg pančiuose, iš kurių nori kuo greičiau ištrūkti.

Šaulys

Pirmąją vietą penketuke užima Šaulys. Šio ženklo atstovai labiausiai vertina nepriklausomybę, tad šeimai ir santuokai jaučiasi nepasiruošę. Rutina – ne jiems, nes Šaulio ženklo vyrų neįmanoma uždaryti tarp keturių sienų. Šaulių skonis ir idealai gali keistis kartu su požiūriu į partnerį. Apgaudinėti Šiauliai nėra labai linkę. Jaunesni vyrai dar leidžiasi į avantiūras, bet brandesni taip nesielgia, verčiau nuoširdžiai prisipažįsta, kad meilė praėjo ir stengsis išlikti draugais.

Avinas

Ugningasis Avinas yra vienas iš tų Zodiako ženklų, kurie nuolat siekia atrasti ir patirti kažką naujo. Šio ženklo atstovai laikomi gerais šeimos vyrais, tačiau smalsumas juos nugali. Avinai apgaudinėja fiziškai, o ne emociškai – jiems atrodo, kad tai vienintelis būdas įgyti naudingos patirties. Šis vyras netgi gali pasakyti: „Aš tai padariau edukaciniais tikslais, vardan mūsų abiejų“. Tai, žinoma, savaime yra gana keista. Vienas pliusas – jei Avinas jau pasirinko antrąją pusę, tai jis jokiu būdu nepersigalvos ir nepaliks šeimos.

Dvyniai

Atrodo, kad visas Dvynių gyvenimas – vienas didelis prieštaravimas. Dvynių ženklo vyrai suka į kairę, nes jaučiasi neužtikrinti savo pasirinkimu. Kita vertus, juos vilioja nauji iššūkiai ir potyriai. Jei šio Zodiako ženklo vyras įpranta gyventi dvigubą gyvenimą, santuoka jo nesustabdys – jis drąsiai tęs savo jaudinančias keliones per kitų lovas. Vienintelis dalykas, juos užvedantis labiau už neištikimybę ir jos slėpimą, yra abipusė išdavystė, kurios, beje, Dvyniai neatleis.

Ožiaragis

Astrologai sako, kad iš prigimties ištikimi Ožiaragiai gali pasikeisti, kai jų mintis užkariauja keršto troškimas. Įskaudinti šio ženklo atstovai gali specialiai sukurti meilės trikampį. Be to, kartais taip jie kyla karjeros laiptais. Tiesiog derina verslą su malonumu. Užspeisti į kampą, jie greičiausiai dar labiau įsižeistų, pasiteisindami, kad jų norai buvo geri: siekė būti paaukštinti, uždirbti daugiau pinigų šeimai. O toks tikslas juk pateisina priemones.

Vandenis

Dar vienas Zodiako atstovas, einantis į kairę iš nuobodulio – orusis Vandenis. Paradoksas, bet gavęs reikiamų emocijų ir pojūčių, jis negalės šio fakto nuslėpti ir prisipažins savo antrajai pusei, ką padaręs. Atminkite, kad jei Vandenis neištikimas, tai reiškia, kad jis yra pasirengęs jus palikti. Bet išeis ne pas tą, su kuria apgaudinėjo, o tiesiog laimės ieškoti. Tokiu būdu Vandenis leidžia suprasti, kad jo negalima suvaržyti – jis pats yra savo likimo ir elgesio šeimininkas.REDAKCIJA REKOMENDUOJA