REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2024 m. Kovo 26 d. 21:17

5 dalykai, kurie griauna santykius

Lietuva

Freepik.com nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.lt


296169

Ne visada santykiai nutrūksta dėl tokių rimtų priežasčių kaip neištikimybė, smurtas ar įvairios priklausomybės. Yra dalykų, kurie santykiams kenkia iš lėto ir turi įtakos santykių griūčiai.

Bendravimo trūkumas

Užmegzdami santykius tikimės, kad santykiai su partneriu bus paremti atviru bendravimu, tačiau nutinka taip, kad partneriai ima bendrauti minimaliai, praktiškai kaip kaimynai. Neaptarti dalykai, užsisklendimas, susvetimėjimas skatina santykių atšalimą.

Nuoskaudos

Nuoskaudų laikymas ir praeities nuoskaudų priminimas dažnai sukelia pasipiktinimą santykiuose. Gyvenimas praeitimi neleidžia judėti pirmyn. Jei jaučiate kartėlį dėl praeityje nutikusių įvykių, o pokalbis nepadeda išspręsti šios problemos, panašu, kad gali kilti keblumų santykiuose.

Nepatenkinti seksualiniai poreikiai

Seksualinių poreikių nepatenkinimas turi reikšmingos įtakos poros santykiams. Seksualinis nepasitenkinimas kyla dėl emocinio ir fizinio intymumo stokos santykiuose, kuris sukelia seksualinį nusivylimą ir depresinę nuotaiką.

Nepagarba

Nuolatinė vieno partnerio kritika kitam gali pakenkti pastarojo emocinei gerovei. Pagarbos vienas kito asmeninei erdvei ir pasirinkimams stoka griauna poros santykius.

Pavydas

Su pavydu santykiuose susiduria daugelis porų. Dažnos pavydo apraiškos gali lemti nuolatinius konfliktus ir pasėti nepasitikėjimo sėklą santykiuose. Kai pavydas tampa nuolatine problema santykiuose, reikia nedelsiant ieškoti būdų, kaip susidoroti su šiais jausmais konstruktyviai, priešingu atveju tai gali lemti santykių griūtį.REDAKCIJA REKOMENDUOJA