Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3
ETAPLIUS - 4 didžiausi verkšlentojai iš visų Zodiako ženklų
REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Horoskopai2024 m. Kovo 20 d. 21:27

4 didžiausi verkšlentojai iš visų Zodiako ženklų

Lietuva

Freepik.com nuotr.

Gražina VasiliauskienėŠaltinis: Alfa.lt


295566

Iš visų dvylikos Zodiako ženklų astrologai išskyrė keturis, kuriuos praminė verkšlentojais, nes jie linkę lengvai susigraudinti, susijaudinti dėl menkniekių, hipertrofuoti nedideles nesėkmes ir nusiminti bei apsiverkti.

1. VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22 d.)

Žmonės, gimę po Vėžio ženklu, pasižymi stipria empatija ir nuoširdžiai nerimauja dėl kitų asmenų problemų. Būtent dėl ​​šio jautrumo Vėžį kiti gali suvokti kaip verkšlentoją. Jis linkę į nuolatines abejones ir dažnai jaučia nerimą dėl savo ateities. Tačiau šio Zodiako ženklo atstovų emocionalumas ir rūpestinga prigimtis taip pat daro juos puikiais draugais ir partneriais.

2. ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20 d.)

Žuvys užima paskutinę vietą Zodiako ženklų sąraše. Žmonės, gimę po Žuvų ženklu, turi turtingą vidinį pasaulį ir stipriai išgyvena joms tenkančias problemas. Jas dažnai apninka melancholiška nuotaika, jos gali lengvai pravirkti. Žuvys yra kupinos empatijos ir užuojautos, todėl kartais jos tampa emociškai priklausomos nuo kitų žmonių. Dėl to jos gali pradėti nuolat skųstis ir reikšti emocijas verkšlenimo forma. Tačiau jų intuicija ir gebėjimas įsiskverbti į žmogaus sielos gelmes daro jas išskirtinėmis pašnekovėmis ir guodėjomis bendraujant su kitais žmonėmis.

3. MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23 d.)

Mergelė yra Žemės stichijos ženklas ir garsėja savo pedantiškumu bei perfekcionizmu. Po Mergelės ženklu gimę žmonės linkę atkreipti dėmesį į smulkmenas ir dažnai patys save laiko verkšlentojais. Jie siekia idealų ir to tikisi iš kitų, todėl dažnai mato kituose trūkumus ir jais skundžiasi. Tačiau dėmesys detalėms ir aukšti reikalavimai taip pat daro juos puikiais darbuotojais ir partneriais.

4. SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 21 d.)

Skorpionas yra Vandens stichijos ženklas, garsėjantis savo ypatingu emocingumu ir aistringumu. Žmonės, gimę po Skorpiono ženklu, gali apsiašaroti ar pravirkti dėl savo polinkio giliai mąstyti apie emocijas. Jie gali būti labai jausmingi bei jautrūs ir stengtis užgniaužti savo emocijas, o tai dažnai sukelia niūrią nuotaiką, nepasitenkinimą ir skundus. Tačiau jų aistra ir energija daro juos puikiais santykių partneriais ir suteikia įkvėpimo jų pastangoms.REDAKCIJA REKOMENDUOJA