REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Horoskopai2023 m. Lapkričio 13 d. 20:20

3 Zodiako ženklai, kurie lapkričio mėnesį turi būti budrūs

Lietuva

pixabay.com nuotr.

EtapliusŠaltinis: Etaplius.LT


283379

Astrologai įspėja kai kuriuos Zodiako ženklų atstovus – šis mėnuo jiems ne pats geriausias. Nevertėtų stačia galvą nerti į tik ką užsiplieskusius santykius, pasinerti į azartiškus žaidimus ar šokti į naują darbo sferą. Šį mėnesį visi veiksmai turi būti gerai apgalvoti.

Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Daugelis šio ženklo atstovų – malonumų mėgėjai. Potraukis linksmybėms ir nuotykiams šį mėnesį Jaučiams gali tapti pragaištingu. Nors materialinė nauda šio ženklo atstovams – lengvai pasiekiama, šį mėnesį Jaučiams vertėtų susilaikyti nuo azartinių lošimų ar loterijų.

Liūtas (liepos 23 d.–rugpjūčio 21 d.)

Energijos, drąsos ir teisingumo įsikūnijimai Liūtai šį mėnesį gali stipriai nusivilti. Žmonėms, gimusiems po šiuo Zodiako ženklu, viskas gali kristi iš rankų, o nesėkmės – lipti ant kulnų. Liūtams šį mėnesį reikėtų neišsikelti per didelių tikslų tam, kad netektų nusivilti.

Žuvys (vasario 19 d.–kovo 20 d.)

Nors Žuvų atstovai – malonūs ir draugiški žmonės, šį mėnesį jie gali visiems kliūti ir sulaukti priekabių. Žuvims lapkritį reikėtų vengti konfliktinių situacijų ir aštrių diskusijų. Taip bus išvengta nemalonių situacijų ir kartėlio.REDAKCIJA REKOMENDUOJA