REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Horoskopai2024 m. Balandžio 13 d. 20:36

3 agresyviausi Zodiako ženklai: laikykitės nuo jų atokiau

Lietuva

Freepik.com nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.lt


297843

Tikriausiai esate pastebėję, kad šalia kai kurių žmonių jaučiatės įsitempę, bijote pasakyti netinkamą žodį ir net jaučiate, jog juos erzina jūsų kvėpavimas. Jei pažįstate žmonių, kuriuos net menkiausia smulkmena gali išvesti iš pusiausvyros, verta pasidomėti jų Zodiako ženklu.

Astrologai įvardija tris agresyviausius Zodiako ženklus.

Vėžys

Šio Zodiako ženklo atstovai aplinkiniams bando sukurti iliuziją, jog yra švelnūs ir rūpestingi, tačiau iš tikrųjų pykčio ir agresijos priepuoliai juos lydi beveik kiekviename žingsnyje.

Vėžiai visada nori būti teisūs ir jų žodis priimant sprendimus turi būti paskutinis, o jei taip nėra – saugokitės, pataria astrologai. Vėžiai naudoja agresiją kaip būdą situacijos kontrolei.


Dvyniai

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog Dvyniai yra itin atsipalaidavę ir į pasaulį žiūri pro rožinius akinius, tačiau toks požiūris yra klaidingas.

Šio Zodiako ženklo atstovai yra nenuspėjami ir itin valdingi.

Jei bendraujate su Dvyniais – būkite budrūs, nes esate atidžiai stebimi, o bet kokia jūsų klaida gali taip supykdyti Dvynį, kad netrukus pajusite jo kerštą ir norą jus sunaikinti.


Avinas

Avinai trokšta dėmesio ir nemėgsta dėl jo konkuruoti su kitais.

Jei jų ego nėra pakankamai maitinamas, Avinai pasiruošę imtis drastiškų priemonių, kad būtų pastebėti.

Pasak astrologų, Avinų agresyvumas linkęs suaktyvėti tada, kai jie yra nustumti į kampą ir negauna pakankamai aplinkinių dėmesio.REDAKCIJA REKOMENDUOJA