REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Dakaras 20192019 m. Sausio 20 d. 12:08

24-ą vietą Dakare užėmęs motociklininkas A. Gelažninkas: manau, kad tai dar ne lubos

Vilnius

Socialinių tinklų nuotr.

Reporteris DovilėŠaltinis: Etaplius.lt


68544

34-erių metų motociklininkas Arūnas Gelažninkas su trenksmu debiutavo prestižiniame Dakaro ralyje. Kone visus Lietuvos motociklininkų rekordus pagerinęs sportininkas galutinėje įskaitoje užėmė 24-ąją vietą.

„Manau, kad tai dar ne lubos. Man tai buvo pirmas ralis. Labai stengiausi būti atsargus, kad pasiekčiau finišą. Tikslai įgyvendinti. Rankų nenuleisime ir važiuosime toliau“, - sugrįžęs į Lietuvą sakė A. Gelažninkas.

A. Gelažninkas jau pirmajame savo Dakaro ralyje tikėjosi startuoti su nauju KTM motociklu. Visgi jo įsigyti nepavyko ir lenktynėse jis dalyvavo su senesnio modelio motociklu. Jis pabrėžė, kad Dakaro ralis savo sunkumu jam įspūdžio nepadarė.

„Panašios vietos ir tikėjausi, nes važiavau taip, kaip ir planavau. O vietą įtakoja ne tik mano važiavimas, bet ir kitų dalyvių pasirodymai, teigė A. Gelažninkas. - Buvau pakankamai gerai pasiruošęs ir dėl to Dakaro ralis nebuvo toks ir sunkus. Įsivaizdavau, kad jis bus dar sunkesnis“.

Lietuvos sportininkas liko sužavėtas atmosfera ralyje ir džiaugėsi matydamas vidury dykumos plevėsuojančias Lietuvos vėliavas.

„Teko sutikti labai daug sirgalių iš Lietuvos. Trasoje matydavau plevėsuojamas trispalvės ir Vyčio vėliavas. Buvo labai smagu. Palaikymą jaučiau net viduryje dykumos“, - sakė jis.

A. Gelažninkas neslėpė, kad jo komandai Dakaras nėra vienadienis projektas. Jis prisipažino, kad ralio virusą jis pasigavo, todėl netrukus galvos apie kitus iššūkius.

„Be abejo, kad yra minčių apie kitą Dakarą. Dar prieš šį ralį mintis buvo, kad čia lenktyniausiu ne vieną kartą. Nesustosime ir planuosimės visą sezoną. Dakare kai įeini į tam tikrą transo būseną, kai aplink - vien sportininkai ir tik viena tema, tai viskas aplink pasimiršta. Laikas tuo metu bėga labai greitai“, - pabrėžė A. Gelažninkas.

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA