REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Sportas2017 m. Rugsėjo 10 d. 20:17

Talkšos ežerą skrodė XIII tarptautinė baidarių, kanojų ir „Drakonų“ valčių irklavimo regata

Šiauliai

anonymous anonymousŠaltinis: Etaplius.lt


14224

2017-09-09/10 d. d. XIII Talkšos ežero tarptautinės baidarių ir kanojų, bei „Drakonų“ valčių irklavimo regatos šiauliečių rezultatai.


Foto galerija:

59b559b67aaff.jpg
59b559c4d972b.jpg
59b559e4c0ce0.jpg
59b559a6b5543.jpg

2017 09 09 XIII Tarptautinė Talkšos ežero baidarių ir kanojų irklavimo regata šiauliečių nugalėtojų, prizininkų ir finalininkų devintuke rezultatai:

Kanojininkų:

Kanoja vyrai 200 m: 5 vieta Serafinas Lukas 1999 Šiaulių 00:47.640 +0:06.730, 6 vieta Dikšas Tautvydas 1998 Šiaulių 00:57.154 +0:16.244.

Kanoja vaikinai 200 m: 2 vieta Ramonas Povilas 2000 Šiaulių 00:44.829 +0:01.622, 6 vieta Povilaitis Vytas 2001 Šiaulių 00:47.963 +0:04.756.

Kanoja berniukai 200 m: 3 vieta Serafinas Ignas 2003 Šiaulių 00:50.263 +0:01.192, 7 vieta Dikšas Saulius 2005 Šiaulių 01:01.959 +0:12.888

Kanoja merginos 200 m : 1 vieta Čerepokaitė Gabrielė 2001 Šiaulių 00:53.005.

Kanoja mergaitės 200 m : 1 vieta Kavaliauskaitė Gabrielė 2003 Šiaulių 01:05.506 2 vieta Norkute Neringa 2003 Šiaulių 01:11.965 +0:06.459 3 vieta Maciūtė Neda 2005 Šiaulių 01:39.695.

Kanoja dvivietės:

Kanoja dvivietės vyrai 200: 2 vieta Serafinas Lukas 1999 Šiaulių ir Murza Osvaldas 1995 Kaune besimokantis šiaulietis 1 00:40.437 +0:01.072, 3 vieta Murza Dominykas 1996 Šiaulių ir Tamašauskas Rokas 2000 Šiaulių 00:41.969 +0:02.604, 5 vieta Tuzinas Benas 2000 Šiaulių ir Dikšas Tautvydas 1998 Šiaulių 00:56.620 +0:17.255.

Kanoja dvivietės vaikinai 200: 2 vieta Bucius Ernestas 2002 Šiaulių ir Povilaitis Vytas 2001 Šiaulių 00:45.641 +0:04.158, 6 vieta Daukšas Benas 2002 Šiaulių ir Daukšas Adomas 2002 Šiaulių 01:00.481 +0:18.998.

Kanoja dvivietės berniuka i200: 1 vieta Golovač Artūras 2003 Elektrėnų ir Serafinas Ignas 2003 Šiaulių 00:46.333, 4 vieta Dikšas Saulius 2005 Šiaulių ir Skarulskis Mantas 2005 Plungės 00:55.335 +0:09.002, 6 vieta Vaitkevičius Lukas 2005 Šiaulių ir Vanagas Enrikas 2005 Šiaulių 01:06.382 +0:20.049.

Kanoja dvivietės mergaitės 200: 1 vieta Kavaliauskaitė Gabrielė 2003 Šiaulių ir Norkute Neringa 2003 Šiaulių 01:21.484 2 vieta Juodpalytė Aleksandra 2006 Šiaulių ir Maciūtė Neda 2005 Šiaulių 01:26.048 +0:04.564.

Estafetė 4X200m kanoja visos a.gr. : 2 vieta Dagytė Rūta 1996 šiaulietė besimokanti Kaune, Tamašauskas Rokas 2000 Šiaulių 112 Murza Dominykas 1996 Šiaulietis besimokantis Vilniuje, Murza Osvaldas 1995 Kaune besimokantis šiaulietis 1 03:18.506, 4 vieta Povilaitis Vytas 2001 Šiaulių, Ramonas Povilas 2000 Šiaulių, Serafinas Lukas 1999 Šiaulių, Serafinas Ignas 2003 Šiaulių 03:28.331 +0:12.448.

Negaliu nepagirti puikų rezultatą parodžiusį Povilą Ramoną, jauną sportininką Enriką Vanagą ir svarbiausia noriu pagirti jauniausią visų laikų Šiaulių ir Lietuvos kanojininką, sėkmingai rungtyniavusį Arną Macių 2007 01:51.345, šiose varžybose pusfinalyje pasidalinusį 13/14 vietą iš 22 dalyvių šioje amžiaus grupėje (kai kurių net 4 metais vyresnių), sėkmingai debiutavusį Jūros šventės varžybose Klaipėdoje prieš daugiau nei mėnesį, kai jam buvo dar šešeri metai.

Baidarininkų:

Baidarė vyrai 200 m: 1 vieta Ramanauskas Edvinas 1985 Šiaulių 00:34.103 2 vieta Lankas Aurimas 1985 Šiaulių 00:34.564, 8 vieta Balsys Karolis 1993 Šiaulių 00:38.079 +0:03.976, 9 vieta Kavieckis Tomas 1983 Šiaulių 00:38.530 +0:04.427.

Baidarė vaikinai 200 m: 1 vieta Eidėjus Karolis 2000 Šiaulių sporto gimnazija 00:37.797, 2 vieta Armandas Žumbys 2001 Šiaulių sporto gimnazija 00:38.197 +0:00.400, 3 vieta Petrauskas Julius 2000 Šiaulių sporto gimnazija 00:38.667 +0:00.870, 4 vieta Mitkus Osvaldas 2000 Šiaulių sporto gimnazija 00:39.248 +0:01.451, 9 vieta Liaudinskas Tomas 2001 Šiaulių 00:41.291 +0:03.494.

Baidarė berniukai 200 m: 6 vieta Šukys Matas 2003 Šiaulių 00:50.047 +0:04.746, 8 vieta Bartkus Tomas 2003 Šiaulių 00:51.219.

Baidarė merginos 200 m: 2 vieta Vaitiekūnaitė Ieva 2000 Šiaulių 00:43.169 +0:00.479.

Baidarė mergaitės 200 m: 9 vieta Januškaitė Ereta 2003 Šiaulių 01:11.093 +0:20.670.

Dvivietės baidarės:

Baidarė dvivietė vyrai 200 m: 3 vieta Korsakas Raimondas 1980 Šiaulių ir Lankas Aurimas 1985 Šiaulių 00:34.086, 4 vieta Jurkevičius Tomas 1999 Šiaulių sporto gimnazija ir Petkus Justinas 1999 Šiaulių sporto gimnazija 00:34.487 +0:01.391, 5 vieta Balsys Karolis 1993 Šiaulių ir Čižas Tadas 1979 Šiaulių 00:34.868.

Baidarė dvivietė vaikinai 200 m: 1 vieta Eidėjus Karolis 2000 Šiaulių sporto gimnazija ir Petrauskas Julius 2000 Šiaulių sporto gimnazija 00:35.207, 2 vieta Mitkus Osvaldas 2000 Šiaulių sporto gimnazija ir Mantas Jablonskis 2000 Skuodo 00:36.168 +0:00.961 3 vieta Armandas Žumbys 2001 Šiaulių sporto gimnazija ir Liaudinskas Tomas 2001 Šiaulių 00:36.729 +0:01.522, 5 vieta Lekerauskas Tadas 2002 Šiaulių ir Miklaševičius Povilas 2002 Šiaulių 00:43.438 +0:08.231.

Baidarė dvivietė berniukai 200 m: : 5 vieta Šukys Matas 2003 Šiaulių ir Andriuška Deimondas 2004 Šiaulių 00:49.168 +0:05.828, 7 vieta Ruzgys Edvardas 2005 Šiaulių ir Buivydas Laisvydas 2004 Šiaulių 00:59.513 +0:16.173.

Baidarė dvivietė merginos 200 m: 2 vieta Krasnova Anastasija 2000 Panevėžio ir Vaitiekūnaitė Ieva 2000 Šiaulių 00:43.273 +0:00.862, 6 vieta Guobytė Emilija 2001 Šiaulių ir Tamošiūnaitė Jogilė 2000 Šiaulių 01:00.777 +0:18.366.

Baidarė dvivietė mergaitės 200 m: 4 vieta Jankaitytė Valentina 2007 Šiaulių ir Januškaitė Ereta 2003 Šiaulių 01:07.334 +0:20.149.

Estafetė 4X200m baidarė visos a.gr. : 1 vieta Armandas Žumbys 2001 Šiaulių sporto gimnazija, Čižas Tadas 1979 Šiaulių, Lankas Aurimas 1985 Šiaulių, Ramanauskas Edvinas 1985 Šiaulių 02:36.554, 3 vieta Eidėjus Karolis 2000 Šiaulių sporto gimnazija, Jurkevičius Tomas 1999 Šiaulių sporto gimnazija, Petkus Justinas 1999 Šiaulių sporto gimnazija, Kavieckis Tomas 1983 Šiaulių 02:40.145.

Drakonų valčių nugalėtojai moterų kategorijoje:

1 vieta Atominės mergaitės (Visaginas), 2 vieta Šiaulių Gintros- Strektės komanda, 3 vieta Čiobrelių komanda.

Drakonų valčių nugalėtojai profesionalų (sportininkų) kategorijoje:

1 vieta Irklo brolių komanda Šiauliai, 2 vieta Vikingai (Visaginas), 3 vieta Florijonas (Šiaulių Priešgaisrinė gelbėtojų tarnyba)

Drakonų valčių nugalėtojai mėgėjų kategorijoje:

1 vieta Visagino komanda, 2 vieta Žaibo komanda, 3 vieta Šiaulių policijos ir Girtekos 1 komanda.

Varžybose dalyvavo 18 komandų po 22 įgulos narius (rekordinis komandų skaičius):

Profesionalų (sportininkų) kategorijoje: Irklo brolių komanda Šiauliai, Vikingai (Visaginas), Florijonas (Šiaulių Priešgaisrinė gelbėtojų tarnyba), Šiaulių „Šiaulių“ krepšinio komanda, Šiaulių Girtekos 2 komanda.

Moterų kategorijoje: Atominės mergaitės (Visaginas), Šiaulių Gintros- Strektės komanda, Čiobrelių komanda,

Mišriose (mėgėjų) komandos: Sandoros progimnazijos, Šiaulių Telia, Valstybinės Mokesčių Inspekcijos, Visagino komanda 1, Visagino komanda 2, Žaibo komanda, Šiaulių policijos ir Girtekos 1 komanda. Rožės komanda LSDP Šiauliai, Šiaulių Vikingų komanda ir Latvijos komanda.

Deja, pagrindiniai organizatoriai „Irklo broliai“ nebuvo pakankamai pasiruošę tokiam komandų ir nominacijų kiekiui, todėl apdovanotos ir ant nugalėtojų pakylos pakviestos tik trys profesionalų (sportininkų) kategorijos, ir pirmos vietos moterų komandos, tai sukėlė lengvą dalyvių nepasitenkinimą. Šiaip varžybomis visi liko labai patenkinti: oras buvo puikus, liejosi nugalėtojų linksmybės ir putojantis vynas. Varžybos tęsėsi nuo 10 net iki 16 val, todėl komandos galėjo dar rungtyniauti gražiausio iškylos stalo ar šašlykinės kategorijoje, nes jų buvo gausu. Visi dalyviai dėkingi pagrindiniams varžybų organizatoriams „Irklo brolių“ klubui ir jų pagalbininkams: „Talkšos“ klubui, sporto mokyklai „Atžalynas“ , „Bangos“ klubui, visiems klubų rėmėjams ir 2 proc. pervedėjams, sportininkų tėveliams, „Drakonų“ valčių irkluotojams mokėjusiems startinį 3 eurų mokestį ir tai dalinai parėmusiems ne tik mokesčiu, bet ir gera, smagia varžybų atmosfera renginį. Daugiau info bki.lt



REDAKCIJA REKOMENDUOJA