REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Lengvos Kalėdos2023 m. Lapkričio 15 d. 20:23

TOP 20 kalėdinių dovanų idėjų jam: dovanos, kurios patiks vyrams

Lietuva

freepik.com nuotr.

EtapliusŠaltinis: Etaplius.LT


283294

Nuo kojinių iki elektrinių prietaisų ir nuo kuklių dovanų iki piniginę galinčių gerokai paploninti. Atrinkome geriausias kalėdinių dovanų idėjas, kurios patiktų kiekvienam vyrui.

Nesvarbu, ar perkate dovaną sūnui, tėvui, broliui, kolegai, seneliui ar vyrui. Šiame sąraše rasite kažką, kas tiktų visiems, įskaitant entuziastingus virėjus ar aistringus sodininkus.

Dovanos iki 50 Eurų:

1. Žaidimas

Čia galėtų rikiuotis tiek stalo žaidimai, tiek loginiai galvosūkiai, kurie ypač patinka vyrams. Žaidimą reiktų rinktis atsižvelgiant į žaidėjo amžių bei pomėgius. Stalo žaidimas – puiki dovana, kuri pasitarnaus ilgais žiemos vakarais susibūrus su draugų kompanija ar šeimos rate. Tuo metu galvosūkiai skirti lavinti loginį ir erdvinį mąstymą.

pixabay.com nuotr.

2. Kokteilių trintuvas

Tai universali dovana, tačiau labiau orientuota į suaugusiuosius. Trintuvas skirtas vaisių, uogų, daržovių kokteiliams ar glotnučiams gaminti. Praktiška dovana, kuri nepamaišys nė vienam.

pixabay.com nuotr.

3. Sodininko reikmenys

Jeigu vyras, kuriam renkate dovaną, yra augalų mylėtojas, dovanokite sodo reikmenis. Tai gali būti modernus ir šiuolaikiškas laistytuvas, kambarinė gėlė, augalų sodinimo įrankiai ar vazonai. Kiekvienas žalumos mėgėjas džiaugtųsi tokio tipo dovana.

freepik.com nuotr.

4. Termo kojinės

Esate iš tų, kurie mėgsta Kalėdų proga dovanoti kojines? Meskite šalin visas su snaigėmis, Kalėdų eglutėmis ar sniego seniais. Dovanokite šiltas termo kojines, kurios dovanos gavėjui neleis sušalti kojų net ir atšiauriausiomis sąlygomis.

pixabay.com nuotr.

5. Mini grilis

Tai keptuvės tipo elektrinis grilio prietaisas, skirtas tiek mėsai ir daržovėms, tiek karštiems sumuštiniams kepti. Tai puikus dovanos pasirinkimas, jeigu vyras mėgsta gaminti ir improvizuoti virtuvėje. Lauko virtuvės sezonui užsidarius, grilio magija gali tęstis namuose.

freepik.com nuotr.

6. Telefono dėklas

Pastebite, kad jo telefonas apsibraižęs, įskilęs ar dažnai krenta iš rankų, o gal jis tik ką įsigijo naują mobilųjį? Padovanokite jam telefono dėklą. Internetinėse parduotuvėse – ypač gausus telefonų dėklų pasirinkimas, tad tikrai rasite tą vienintelį, kuris patiktų ir nustebintų dovanos gavėją.

pixabay.com nuotr.

7. Nešiojama garso kolonėlė

Žinoma, šis prietaisas gali kainuoti ir kiek daugiau, nei 50 Eurų, tačiau galima rasti nešiojamą mini kolonėlę, kurią patogu visada turėti su savimi. Tai puiki dovana žmogui, mėgstančiam iškylas gamtoje, keliones, pogulius pajūryje. Ši kolonėlė gali visur keliauti kartu.

freepik.com nuotr.

8. Žaidimų prenumerata

Jeigu jūsų gyvenime yra vyras, mėgstantis populiarius žaidimus, tokius kaip The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom“, „Baldur's Gate 3“ ar „Starfield“, ir nenori atsilikti nuo naujų žaidimų versijų, galite padovanoti žaidimų prenumeratos paslaugą. Pavyzdžiui, „Xbox Game Pass“, „PlayStation Plus“, „Humble Choice“ arba „Nintendo Switch Online“ suteikia prieigą prie šimtų žaidimų už mėnesinį mokestį.

pixabay.com nuotr.

9. Žurnalo prenumerata

Dar viena puiki kalėdinė dovana vyrui. Specializuoto leidinio, susijusio su jo mėgiama veikla ar interesų sritimi, prenumerata tikrai nudžiugintų kiekvieną. Net jei tas vyrukas yra vos penkerių. Žurnalų pasirinkimas yra tikrai didelis, todėl tikrai išrinksite tinkamą savo skaitovui. Juk geriausiai jį pažįstate?

pixabay.com nuotr.

10. Pagalvė

Dar viena praktiškos dovanos versija. Kiekvienam žmogui miegas yra labai svarbus, tačiau pripažinkime, vyrams – ypač. Gera ergonomiška pagalvė nudžiugintų kiekvieną miegalių.

pixabay.com nuotr.

Dovanos virš 50 Eurų:

11. Darbo kėdė

Vyras, kuriam renkate dovaną dažnai namuose sėdi prie kompiuterio? Dirba iki vėlumų, nuotoliu ar mėgsta kompiuterinius žaidimus? Išrinkite patogią darbo kėdę, kuri būtų patogi, stilinga ir tinkanti prie jūsų namų dizaino.

stocksnap.io nuotr.

12. Belaidės ausinės

Tai vienas tų daiktų, be kurių sunku įsivaizduoti gyvenimą. Belaidės ausinės – neatsiejama kiekvienos dienos dalis, todėl ši dovana yra Nr1., jeigu vyras belaidžių ausinių dar neturi arba jau pats metas atsinaujinti.

ausinės stocksnap

13. Elektroninių knygų skaitytuvas

Dar vienas prietaisas, kuris tiktų bet kuriam moderniam žmogui, mėgstančiam skaitymą – elektroninių knygų skaitytuvas. Platus modelių, atminties galimybių bei jungčių pasirinkimas leis išsirinkti būtent tokį įrenginį, kuris tenkintų skaitytojo lūkesčius lūkesčius.

pixabay.com nuotr.

14. Patefonas (gramofonas)

Puiki dovana bet kuriam melomanui. Tai prietaisas, grojantis muzikos plokšteles, kurios šiuo metu pasiekė neregėtas populiarumo aukštumas. Tiesa, renkantis šį prietaisą, verta pasidomėti apie patefonų tipus ir išsirinkti tinkamą.

pixabay.com nuotr.

15. Peilių rinkinys

Dar viena dovana vyrui, mėgstančiam gaminti. Kokybiškų, tvirtų peilių rinkinys pravers kiekvienam. Nuo didelio šefo peilio iki mažesnių ar duonai pjaustyti skirtų. Išrinkite nerūdijančio plieno peilius, kad šie tarnautų kuo ilgiau.

freepik.com nuotr.

16. Žaidimų konsolė

Šauni dovana azartiškam vyrui ar jaunuoliui. Ši dovana – puikus būdas pasinerti į įspūdingas virtualaus pasaulio pramogas. Be to, žaidimų konsolė puikiai pasitarnaus šaltuoju metų laiku, kuomet daug laiko praleidžiama namuose.

pixabay.com nuotr.

17. Kavos aparatas

Jis mėgsta kavą? Pats metas padovanoti jam kavos aparatą. Šių prietaisų pasirinkimas toks didelis, kad tikrai bus iš ko pasirinkti. Nuspręskite, ar orientuositės į kavos aparatą, skirtą naudoti kavos pupeles ar kavos kapsules. Nepamirškite, kad tai bus ir dovana jums – namuose turėsite baristą, kuris gamins espreso, kapučino ir makiato kavas!

pixabay.com nuotr.

18. Įrankių komplektas

Tobula vyriškos giminės dovana. Galite rinktis tarp mechaninių ar rankinių įrankių rinkinių. Lagaminai, vežimėliai ir pan. Šie rinkiniai būna skirti tiek profesionaliems meistrams, tiek ir vyrams, kurie nori daugiau darbų namuose pasidaryti patys.

pixabay.com nuotr.

19. Dronas

Dronas filmavimui – dar vienas prietaisas, kuris patiktų kone kiekvienam vyrui. Dronas su kamera skirtas filmavimui, fotografavimui bei pramogoms. Tai nėra pigi dovana, bet gal būtent tai jį ypatingai nudžiugintų?

pixabay.com nuotr.

20. Odos gaminiai

Piniginė, rankinė, diržas, darbo knyga. Daugeliui vyrų moterys kasmet dovanoja šias dovanas, kurios, iš pažiūros, atrodo kiek nuobodžios, tačiau visada naudingos ir praktiškos.

pixabay.com nuotr.REDAKCIJA REKOMENDUOJA