Angle down Atgal

Naujiena. Perkant degalus, galima nukeliaut į Vatikaną

Dešimtys momentinių prizų kasdien ir unikali galimybė laimėti kelionę 2 asmenims į Vatikaną – štai kokių originalių pasiūlymų sulaukia Degučiuose įsikūrusios „3–4“ degalinės klientai. Plačiau pasakoja degalinės vadovė Angelė Lukošiūnienė:

– „3–4“ degalinėje bet kuris čekis už kurą gali tapti laimingu bilietu į Vatikaną. Čekiai registruojami perkant bet kurį kiekį ir bet kurios rūšies degalų. Čekių skaičius neribojamas, todėl kuo dažniau perkami degalai, tuo daugiau šansų laimėti kelionę dviems asmenims į Vatikaną.

Laimėtojai burtų keliu paaiškės kovo 1 d. Kelionė su piligrimines keliones organizuojančia agentūra „Quo vadis“ planuojama kovo 22–27 d., kai Vatikanas ir visas pasaulis gyvena šv. Velykų laukimu. Keliaujantieji apsilankys ne tik Vatikane, bet ir susipažins su įspūdingiausiomis Romos vietomis.

Tuo pačiu metu tie patys kuro čekiai gali būti laimingi ir kovojant dėl smulkesnių prizų. Tokių malonių staigmenų ir laimėjimų kasdien laukiama apie 20. O prizai patys įvairiausi – nuo puodelio kavos iki automobilių priedų. Todėl kaskart pirkdami degalus nepamirškite pasitikrinti, ar laimėjote, ir išbandykite savo sėkmę nuostabios kelionės konkurse. Linkime malonių akimirkų.

3–4“ degalinė – laiminga degalinė.

Adresas: Topolio g. 1, Degučių k., Pakruojo r.

Darbo laikas: I–VII 00–24 val.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite