Angle down Atgal

Nauji laivybos vėjai Druskininkuose

Penktadienį socialiniame tinkle „Facebook“ Druskininkų meras Ričardas Malinauskas pasidalijo džiugia žinia dėl planuojamų investicijų į laivybos kelių atnaujinimą Lietuvos upėse.

„Vakar dalyvavau susitikime su Vidaus vandenų kelių direkcijos ir Susisiekimo ministerijos vadovais dėl planuojamų investicijų į laivybos kelių atnaujinimą Lietuvos upėse.

Mums, kaip kurortui, šis sprendimas yra ypač reikšmingas, nes vandens keliai atvers naujas turizmo rinkas ir perspektyvas.

Daugiau kaip 30 metų Valstybė į Nemuno upę nedarė jokių investicijų, o savivaldybės savo jėgomis nėra pajėgios sutvarkyti laivybos kelių.

Todėl laivyba Druskininkuose apima palyginti nedidelius plotus – pramoginiai laiveliai plukdo iki Meilės salos arba Liškiavos.

O galėtume ir norėtume apimti kur kas didesnes teritorijas!

Per ateinančius kelerius metus ministerija yra numačiusi apie 30 mln. eurų Europos sąjungos fondų bei Lietuvos biudžeto lėšų investicijų į Nemuno, Neries, Nevėžio ir kitus vandens kelius.

Išvalius Nemuną, pagilinus jo vagą, laivyba taptų daug perspektyvesnė: iš Druskininkų galėtume pasiekti Kauno marias, Kuršių marias, vandens keliai Druskininkus sujungtų ir su Gardinu bei Augustavu“, – feisbuke paskelbė Druskininkų meras. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite