Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
× Man dar nėra
18 metų
×
Angle down Atgal

Nauji faktai Klaipėdoje mirusio kūdikio byloje: įtariama, kad mergytė buvo nužudyta

Klaipėdos apylinkės teismas antradienį negyvo rasto kūdikio motiną dėl asmens palikimo pavojingoje būsenoje leido suimti dešimčiai dienų, o nužudymu įtariamą jos sugyventinį – vienam mėnesiui, BNS informavo teismo atstovė Olga Sadovskaja.

Ji akcentavo, kad teismas skyrė suėmimą tokiam terminui, kokiam prašė prokuroras Arūnas Saunorius.

Taip pat paaiškėjo nauja kūdikio mirties versija. Esą lapkričio 30-ą dieną moters sugyventinis verkiantį vaiką supurtė, o po to dėl šių veiksmų kūdikis galėjo mirti. Smurto metu abu saugusieji buvo neblaivūs, todėl spruko iš buto. Tokią įvykio versiją pateikė kūdikio motina – praneša tv3.lt

Klaipėdoje, Minijos gatvėje, sekmadienį buvo rastas vieno namuose palikto dvejų su puse mėnesio kūdikio lavonas.

Tą pačią dieną 1989 metais gimusi kūdikio mama ir 1987 metais gimęs sugyventinis sulaikyti Kretingos rajone, Mikalniškių kaime. Jie į šį kaimą atvyko ieškodami darbo.

Klaipėdos policija teigė, kad vaiko kūnas buvo irimo stadijoje. Pirminiais duomenimis, mergaitė negyva bute išbuvo apie savaitę. Kol kas nėra aišku, kas yra jos tėvas.

Šis kūdikis buvo ketvirtas vaikas šeimoje, kitiems trims nustatyta nuolatinė globa – jų mama neaugina. Moters teisės apribotos į kitus 2010, 2012 ir 2016 metais gimusius vaikus.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite