Angle down Atgal

Naujausia informacija apie koronavirusą Panevėžyje: stacionare du ligoniai, keturi laukia atsakymų

Šiandien VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas surengė spaudos konferenciją, kurios metu pateikė naujausią informaciją apie Panevėžyje gydomus pacientus, kuriems nustatytas koronavirusas (COVID-19).

„Ši savaitė Panevėžyje buvo gana rami. Savaitės pradžioje buvo fiksuotas vienas koronovirusinės infekcijos (Covid-19) atvejis. Jis priklauso vidutinio sunkumo kategorijai. Jam nei papildomo gydymo nei specialių gydymo priemonių nereikia“, – teigė A. Skorupskas.

Šiandien dieną stacionare gydomi du pacientai: vienas iš jų gauna deguonies terapiją, kurio dozė kasdien mažinama. O kitas pacientas gydomas Vilniaus universiteto Santaros klinikose.

Dar keturi pacientai įtariami užsikrėtę koronaviruso infekcija, ir šiandien tikimasi sulaukti tyrimų rezultatų.

Taip pat įstaiga turi vieną darbuotoją, kuriam nustatyta koronovirusinė (Covid-19) infekcija. Šiuo metu darbuotojas gydosi namuose. Jo šeimos nariams infekcija nepatvirtinta, gauti neigiami atsakymai.

„Šiandien pradėjo dirbti 14 darbuotojų, kurie buvo izoliuoti po antrojo incidento ligoninėje, kada infekcijos atvejis buvo nustatytas ligoniui“, – sakė A. Skorupskas.

Iš keturių Urologinio skyriaus pacientų vienas jų jau turi du neigiamus atsakymus ir sveikas iškeliavo namo. Likusiems trims pacientams pirmas testavimas buvo neigiamas, o šiandien jiems atliktas antras testas. Gavę antrą neigiamą atsakymą jie irgi keliaus namo.

Taip pat antrojo testavimo laukia 23 Respublikinės Panevėžio ligoninės darbuotojai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite