Angle down Atgal

Naujojo LKL sezono startas Šiaulių arenoje – jau rytoj

Tik ką startavęs naujasis Lietuvos krepšinio lygos sezonas prasideda ir Šiaulių arenoje. Rugsėjo 22 dieną 18:30 val. „Šiauliai-7bet“ savo arenoje priims Pasvalio „Pieno žvaigždes“. 

Pirmąjį mačą Alytuje pralaimėję šiauliečiai pergalės sieks savo žiūrovų akivaizdoje. Ateik, pamatyk atsinaujinusią savo miesto komandą ir palaikyk kovoje dėl pergalės!

Žinoma, renginio dalyviai ir žiūrovai įsipareigoja laikytis nurodytų saugumo ir higienos taisyklių. Įeiti į areną ir stebėti rungtynes gali tik galimybių pasus turintys žiūrovai.

Vyresni nei 6 metų žiūrovai ir (ar) dalyviai (išskyrus atlikėjus, sportininkus, pranešėjus, renginių vedėjus repeticijų, vaizdo, garso įrašų, transliacijų, renginių metu, kai užtikrinamas saugus atstumas nuo žiūrovų ir (ar) dalyvių) bei renginį aptarnaujantis personalas viso renginio uždarose erdvėse, kuriame dalyvauja daugiau nei 500 dalyvių ir (ar) žiūrovų, metu dėvėtų medicinines kaukes ar respiratorius, kurie priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną (toliau – kaukės). Kaukių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojama dėvėti veido skydelį);

comment Skaitytojų komentarai (2)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite