Angle down Atgal

„Naujasis Baltijos šokis“ iš gegužės keliasi į lapkritį

Šiuolaikinio šokio festivalis „Naujasis Baltijos šokis" įvyks! Tik ne gegužę, kaip įprasta, o rudens pabaigoje.

Kiekvieną dieną „Naujojo Baltijos šokio" rengėjus pasiekia žinios apie mažiausiai vieną šokio ar teatro festivalį Europoje, kuris dėl pasaulinės naujojo koronaviruso pandemijos atšaukiamas arba perkeliamas į kitus metus.

Pasak festivalio vadovės Gintarės Masteikaitės, po visais atšauktais arba perkeltais renginiais slepiasi skaudūs išgyvenimai, prarasti darbai, negauti atlyginimai, neįgyvendintos meninės ambicijos ir svarbiausia – žiūrovai

„Buvo labai sunku susitaikyti su mintimi, kad tai, ką kūrėme daugiau kaip metus, tiesiog negali pasiekti žiūrovų. Atlėgus stresui pradėjome dirbti ir gimė mintis festivalį perkelti į vėlesnį laiką. Perkėlimo procesas atrodo maždaug taip, kai beveik metų darbą suspaudi į poros savaičių trukmę ir viską vėl bandai sudėlioti iš naujo", - pasakoja G. Masteikaitė.

Naujasis festivaliui numatytas laikas - lapkričio pabaiga-gruodžio pradžia. Tiksli data ir programa bus paskelbtos iš karto, kai tik bus baigtos derinti visos detalės.

Festivalį rengia Lietuvos šokio informacijos centras ir „Vilniaus festivaliai", finansuoja Kultūros taryba, Kultūros ministerija ir Vilniaus miesto savivaldybė.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite