Angle down Atgal

Naujas mokyklinis autobusas Pauliaus Širvio progimnazijai

Zarasų rajono savivaldybės administracija, rūpindamasi 2020 metais reorganizuojamų mokyklų mokinių savalaikiu atvežimu į mokyklas bei siekdama užtikrinti jų saugumą, pavasarį Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai pateikė paraišką dėl naujo mokyklinio autobuso.

„Švietimo, mokslo ir sporto ministerija Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijai skyrė naują mokyklinį autobusą. Mokyklą jis turėtų pasiekti rugpjūčio mėnesį“, – džiugi žinia pasidalino Zarasų rajono meras Nikolajus Gusevas. Naujame 19 vietų autobuse „IVECO DAILY 50C18“ dėl moksleivių saugumo įrengti variklio užvedimą blokuojantys alkotesteriai, dėl patogumo – sumontuotos pneumatinės važiuoklės, geresnės oro cirkuliavimo ir šildymo sistemos. Šiuo autobusu bus vežiojami reorganizuotų Salako ir Turmanto pagrindinių mokyklų mokiniai į Zarasų miesto mokyklas. Geltonu autobusu mokinai galės vykti ir į neformaliojo ugdymo užsiėmimus, kultūros ir sporto renginius, ekskursijas.

Primename, kad pirmasis mokyklinis autobusas 2000 metais pasiekė Dusetų Kazimiero Būgos gimnaziją. Nuo to laiko Švietimo, mokslo ir sporto ministerija Zarasų rajono mokinių pavėžėjimui į mokyklas skyrė 19 mokyklinių autobusų, šis – dvidešimtas. Dėl susidėvėjimo 3 autobusai nurašyti. Nuo rugsėjo 1 d. rajono keliuose kasdien riedės 17 mokyklinių autobusų.

Švietimo ir kultūros skyriaus informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite