Angle down Atgal

Naujajame Daugėliškyje – nauja paplūdimio tinklinio aikštelė

Daugėliškio krašto bendruomenė kartu su N. Daugėliškio mokykla – daugiafunkciu centru kviečia pasidžiaugti išeinančios vasaros malonumais sportuojant naujai įrengtoje paplūdimio tinklinio aikštelėje.

Šiuo metu Daugėliškio krašto bendruomenė partnerytėje su  N. Daugėliškio mokykla – daugiafunkciu centru įgyvendina projektą „Fizinio aktyvumo skatinimas ir plėtra Daugėliškio krašto bendruomenėje“. 

Projekto laikotarpiu bus įrengtas aikštynas (ką jau ir padarėme) bei organizuotos dvejos tarpmokyklinės varžybos „Daugėliškio krašto taurei laimėti“.

Projektas  finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

Taip pat džiaugiamės, kad įgyvendinant giminingą projektą, optimistiniu pavadinimu - „Daugėlišky daug jaunimo“, įsigijome 8 komplektus sportinės aprangos ir apdovanojimo taures.

Lėšos gautos pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.5 priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite