Angle down Atgal

Naujais metais – dvi mirtys namuose

2020 M. SAUSIO 6 D. – 2020 M. SAUSIO 12 D. ĮVYKIŲ SUVESTINĖ (parengta remiantis gauta pirmine informacija apie įvykius)

2020 m. sausio 6 d. – 2020 m. sausio 12 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėti 3 ikiteisminiai tyrimai iš jų: dėl Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo – 1, dėl rastų lavonų – 2.

Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas

2021 m. sausio 8 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad 2021 m. sausio 8 d. apie 17.00 Širvintų r., kelyje A2 Vilnius- Panevėžys 46- ame km., J. N., vairuodama automobilį VW POLO, valst. Nr. LFJ 741, nepasirinko saugaus greičio, neatsižvelgė į eismo sąlygas, nesuvaldė automobilio ir atsitrenkė į kelio atitvarus, dėl ko automobiliui stovint ant važiuojamosios kelio dalies vėliau į automobilį atsitrenkė ta pačia kryptimi važiavęs automobilis VW TRANSPORTER, valst. Nr. KSG 981, kurį vairavo A. Š. Eimo įvykio metu apgadinti abu automobiliai ir sužalota J. N. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal BK 281 str. 1 d.

Rasti lavonai

  1. 2021 m. sausio 10 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas apie tai, kad namuose, adresu, Nečionių k., Alionių sen., Širvintų r., rastas A. Č. lavonas irimo stadijoje. Moters kūnas be dešinės kojos pėdos, (matomas blauzdos kaulas), apgraužtas veidas, kaklas ir rankos. Kūnas ir jo galūnės, galimai apgraužtas namuose buvusio šuns. Pradedamas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 555000 mirties priežasčiai nustatyti.
  2. 2021 m. sausio 11 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas apie tai, kad Krūmėniškių k., Jauniūnų sen., Širvintų r., namuose staiga mirė L. Š. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 555000 mirties priežasčiai nustatyti.

 Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato

Širvintų rajono policijos komisariato informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite