Meras A. Margelis dovanojo karpinį su Lazdijų simbolika.
Angle down Atgal

Naujai suremontuoti Mikniškių kaimo bendruomenės namai kvietė į šventę

Sakoma, jog didelė upė prasideda nuo mažo upeliuko, prie kurio palaipsniui vienas po kito jungiasi nauji intakai. Panašiai taip kuriasi ir Mikniškių kaimo bendruomenės namai. Net krentantis sniegas neišbaidė noro atvykti ir pamatyti naujai suremontuotų Mikniškių kaimo bendruomenės patalpų.

Atėjusieji į šventę negalėjo atsidžiaugti neatpažįstamai pasikeitusiais bendruomenės namais. „Dėkojame mūsų rajono merui, kad mus išklausė ir suprato, tad šiandien galime džiaugtis naujai suremontuotomis patalpomis. Langai jau buvo sudėti anksčiau, dabar pakeistos grindys, išdažytos sienos, sutvarkytas apšvietimas“,- pasakojo ir dėkojo Mikniškių kaimo bendruomenės pirmininkė Liana Audzevičienė.

Mikniškių kaimo seniūnaitis Valdas Busila sakė, kad jis vis kalbina, prašo žmones 2 proc. skirti savo bendruomenei, tad šie pinigėliai taip pat itin pravertė remontuojant patalpas - sudėtos naujos durys. „Žmonės supranta ir vertina, jog bendruomenė turi savo patalpas”,- sakė bendruomenės pirmininkė. O susirinkusieji kalbėjo, jog džiaugiasi, kad šis pastatas netapo namu vaiduokliu, kaip daug kur nutiko.

Tą vakarą Mikniškių kaimo bendruomenėje svečiavęsis rajono meras Artūras Margelis sakė, jog reikia belstis ir bus atidaryta. „Gerai, kad belstis ilgai netenka”,- sakė Mikniškių kaimo bendruomenės pirmininkė L. Audzevičienė, dėkodama merui už nuolatinį rūpestį visomis Šeštokų seniūnijos bendruomenėmis, jų veiklos skatinimą. O kaip gi per šventes be dovanų, o dar tokiuose gražiuose bendruomenės namuose! Meras Artūras Margelis atvežė karpinį su Lazdijų miesto simbolika, kuris tikrai papuoš Mikniškių kaimo bendruomenės namus, ir pilną krepšį saldumynų, vaisių vaišėms. Šeštokų seniūnijos seniūnė, Mikniškių kaimo bendruomenės pirmininkė L. Audzevičienė įteikė merui gerumo ąsotėlį už supratimą ir visokeriopą pagalbą. Ir, žinoma, kaip gi be šventinių sveikinimų bei palinkėjimų vieni kitiems. Mikniškių kaimo bendruomenės pirmininkė L. Audzevičienė bei Mikniškių kaimo seniūnaitis V. Busila pasveikino Birutę ir Antaną Maskelius - juk jiedu 50 metų kartu petys petin.

Šventinio šurmulio čia netrūko.

Šventinę programą papuošė Agnės Milkuvienės dainos. Agnė dabar auginanti mažąją dukrelę, tad ne dažna viešnia renginiuose, bet jos aksominio balso daugelis jau spėjo pasiilgti. Mažoji Dainora skaitė eilėraščius, Marytė Patackienė taip pat turėjo ką paskaityti susirinkusiems - prasmingo, gilaus, gyvenimiško. Pasirodo, ponia Marytė - gera skaitovė. Renginį vedė ir Kalėdų Seneliui pagelbėjo Brigita Barynaitė.

Visus smagia muzika linksmino ir šokti kvietė ansamblis „KeRa“, kuris Mikniškiuose lankosi jau ne pirmi metai. „Kai atvažiavome, neatpažinome, taip išgražėję bendruomenės namai. Anksčiau sienos dar priminė sovietmetį, buvo dažytos kaip tuomet įprasta, o dabar - smagu, gera, šviesu, jauku“,- sakė muzikantai Kęstutis ir Ramūnas. Mikniškių kaimo bendruomenės pirmininkei L. Audzevičienei, laikydamiesi senų tradicijų, jie įteikė nealkoholinio šampano.

Ši šventė įprasmino visus praėjusius metus Mikniškių kaimo bendruomenėje - jos nuveiktus darbus, pasiektus tikslus, mokėjimą tuo pasidžiaugti, pasidalinti su kitais. „Norime dar suremontuoti ir antrą aukštą“,- prasitarė Mikniškių kaimo bendruomenės pirmininkė L. Audzevičienė tikindama, jog bendruomenės namuose visi laukiami.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite