Angle down Atgal

Nauja Monikos Marijos šukuosena: tai pats didžiausias išvaizdos pokytis mano gyvenime

„Šis įvaizdis ir man pačiai buvo labai netikėtas, bet man visą laiką patinka pabandyti kažką naujo. Taip pat patinka ir ryškios spalvos. Panašu, kad abu šie dalykai puikiai susiderino mano naujame įvaizdyje. Šis išvaizdos pokytis buvo pats didžiausias mano gyvenime“, – apie savo rožinę šukuoseną LNK televizijos laidai KK2 pasakos „Lietuvos balsas. Vaikai“ projekto mokytoja Monika Marija Paulauskaitė.

Rožiniai plaukai – tik stiliaus eksperimentas, žavus perukas. O štai su savo tikraisiais plaukais Monika Marija iš tikrųjų turi rimtų problemų. Dabar ji jau ne tiek blondinė, kiek brunetė.

„Visi skundžiasi, kad reikia į kirpyklas jau reikia eiti, kad nebegali žiūrėti į save. O man patinka. Tiesą sakant, jau buvau pamiršusi, kokia tikroji mano plaukų spalva“, – juokiasi mergina.

Monika Marija jau penkias savaites sėdi namuose. Kadangi yra ne tik dainininkė, bet ir vizažistė, stumia laiką darydama sau eksperimentinius makiažus.

„Man patinka ryškūs, netikėti makiažai, kurios darant reikia iš savęs išspausti kažką naujo. Ieškau vis naujų spalvų, naujų figūrų ir panašiai. Tokie makiažai man labiausiai ir patinka, o ne tie, patys paprasčiausi, glamūriniai“, – pasakos karantine dienas smagiai leidžianti Monika Marija.

Visas pasakojimas apie Monikos Marijos karantiną – LNK televizijos laidoje KK2, šį ketvirtadienio vakarą, 19.30 val.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite